У закладах загальної середньої освіти міста Черкаси тривають заходи з оновлення санітарної інфраструктури, спрямовані на забезпечення належних умов перебування здобувачів освіти та працівників закладів.
Про це інформує департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.
Наразі на завершальному етапі капітальний ремонт санітарних вузлів у Черкаській загальноосвітній школі №26 імені І. Ф. Момота, Черкаському навчально-виховному комплексі №34 та Черкаській загальноосвітній школі №30.
Зокрема, у 2026 році початок виконання аналогічних робіт передбачено ще у трьох закладах освіти: Черкаському колегіумі «Берегиня», Черкаській загальноосвітній школі №32 та Черкаському гуманітарно-правовому ліцеї.
На реалізацію зазначених заходів у міському бюджеті на 2026 рік спрямовано фінансування в обсязі понад 10 млн грн.
Оновлення санітарних вузлів у закладах освіти здійснюється послідовно та має системний характер. Так у 2025 році капітальні ремонти уже виконано у Черкаській спеціалізованій школі №11, Черкаській загальноосвітній школі №8 та Черкаській загальноосвітній школі №19.
Забезпечення сучасних, безпечних та доступних санітарних умов є необхідною складовою організації освітнього процесу, дотримання санітарно-гігієнічних вимог та формування безпечного освітнього середовища.
Робота з оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти Черкас триває відповідно до визначених пріоритетів розвитку освітньої галузі міста.
реклама