Сьогодні на сесії Черкаської міської ради депутати проголосували за дозвіл розміщення реклами на тролейбусах.

0dbee72207a263084ca9541f39a780a4

Мова йде про  розміщення реклами медичного центрів «Ваш лікар поруч» та «Айзумер» на зовнішніх поверхнях односекційних тролейбусів, пише Дзвін.media.

По  одному  тролейбусу  для  кожного  медичного  центру строком на один рік.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100