У Смілянській громаді люди оговтуються після дронової атаки.

Травми отримали троє людей, двоє з них у важкому стані, пише Суспільне.

Падіння російських БпЛА зафіксували на низці локацій у місті та сусідніх селах.

Директор однієї з лікарень Віталій Шило розповів про стан двох поранених, яких госпіталізували до черкаського медзакладу:

Уламок, який дістали з пацієнта. Суспільне Черкаси


"Один пацієнт з акубаротравмою (з контузією), у нього легкий ступінь важкості. Другий пацієнт середнього ступеню важкості, у нього проникаюче поранення. Осколок потрапив у скроневу ділянку. Наші служби спрацювали оперативно. Ми, як завжди, готові для приймання поранених".

Оперативне втручання проводив нейрохірург Олександр Медюлянов.

"Пацієнт стабільний. Це відкрите проникне уламкове поранення головного мозку. Була проведена операція по стабілізації стану пацієнта та видалення саме уламку", – сказав фахівець.

Медик додав після такого поранення реабілітація може бути тривалою.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #1 Я черкащанин 14.05.2026 12:31
А що, Медюлянов уже працює в Одній Із Лікарень? Він же наче в Третій працював?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100