На місці обговорили першочергові кроки та перелік робіт, які необхідно виконати для впорядкування території та підготовки її до подальшого благоустрою.

У нараді взяли участь директор департаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Сергій Отрешко та керівник КП «ЧЕЛУАШ» Григорій Заїчко. Було визначено ключові технічні рішення та організаційні питання.

Найближчим часом на території буде проведено прибирання та базові підготовчі роботи.

Про це пише Черкаська міськрада

698919605_1277511964535916_2459205733435620268_n

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100