На прохання черкасців буде відкрито міст Кохання для відвідувачів парку «Сосновий бір».
Про це повідомляє міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
За його дорученням працівники КП «Дирекція парків» уже проводять прибирання на мосту.
– Замінять одну дошку на мосту. А коли дозволить погода – міст і дерево пофарбують, – говорить Анатолій Бондаренко. – Приведуть все в належний стан, тож буде чудова локація для відвідувачів.
Незабаром у парку запрацюють струмки, також протягом місяця оновлять пішохідні доріжки.
– Не причина закривати міст, на якому час від часу відбувались самогубства. Причина якраз – то наслідки, – додав Анатолій Васильович.
реклама
Коментарі
точно урюк, коли таку дурь вигадав. Але кину йому вподопайку.
Який вихід? - зняти в місці "приземлення" асфальт і ЗАСАДИТИ АКАЦІЄЮ З КОЛЮЧКАМИ. Хто захоче бути обдертим посміховиськом? Це тупо крінж.
Дурні-самогубці і без цього легендарного мосту вкоротять собі віку, якщо дуже вже засвербить...
Стрічка RSS коментарів цього запису