реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Близько 10 працівників Черкаської окружної прокуратури були звільнені в межах кадрового оновлення після службових розслідувань.

Про це повідомив керівник Черкаської окружної прокуратури Ігор Чмихало під час етеру в студії видання “ВиЧЕрпно”.

photo_2026-05-20-12.59.11

За його словами, кадрові зміни торкнулися насамперед керівної ланки — заступників та начальників відділів.

«У ході службових розслідувань виявилися факти, пов’язані з оформленням інвалідностей. Ми ухвалили кадрові рішення щодо низки працівників — це близько 10 осіб із Черкаської окружної прокуратури. Це стало поштовхом до оновлення колективу», – розповів Ігор Чмихало.

Відтак в окружній прокуратурі відбулося формування оновленої команди. До роботи залучили нових фахівців — як шляхом переведення, так і через зовнішній відбір.

Як зазначив Чмихало, нині колектив прокуратури оновлено та він демонструє перші результати роботи.

«Ми не працюємо на статистику. Коли оцінюють результати будь-якого органу, все одно оперують цифрами, але для мене це другорядне. Насамперед важливі позови та кримінальні провадження, які реально відновлюють порушені інтереси громадян, громад чи держави», — зазначив керівник окружної прокуратури.

Одним із пріоритетних напрямів Ігор Чмихало назвав боротьбу з наркобізнесом. Правоохоронцям уже вдалося викрити кілька груп, які займалися виготовленням та збутом наркотиків у Черкасах, районі та за межами області.

Окремо Чмихало згадав і про розслідування щодо розкрадання бюджетних коштів. За його словами, нині до суду вже скеровано шість таких проваджень.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100