У Черкасах вшанували пам’ять митрополита Софронія з нагоди шостої річниці від дня його упокоєння.
У Свято-Михайлівському кафедральному гарнізонному соборі відбулася панахида, під час якої духовенство та віряни помолилися за упокій душі владики, повідомляє Черкаська міська рада.
Митрополит Софроній усе своє життя присвятив служінню Богу, людям та Україні, зробивши вагомий внесок у розвиток духовного життя Черкащини.
Вічна пам’ять…
реклама