ДТП сталася 21 червня близько 14:20 у Черкасах на вулиці Смілянській.
Попередньо, 42-річний водій автомобіля «Seat» не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини та зіткнувся з електроопорою. Унаслідок аварії травмувалися водій та пасажирка автомобіля.
Жінку госпіталізували. Водія оглянули медики, від госпіталізації він відмовився.
Слідчі Черкаського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження), зазначають у ГУ НП Черкащини.
Досудове розслідування триває.
реклама