Чемпіонат України в багатоденній гонці серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та молодших дівчат пройшов днями на Київщині.

Фото: КДЮСШ № 2


Свою майстерність демонстрували представники різних регіонів України, серед них і черкащани, зокрема вихованці КДЮСШ №2.

Вони вибороли низку нагород.

Фото: КДЮСШ № 2


Срібними призерами чемпіонату стали:

  • Анна Семенченко – серед молодших дівчат на дистанції 98 км,
  • Максим Ковальов – серед юнаків на дистанції 147 км.

Фото: КДЮСШ № 2


Команда у складі Максима Ковальова, Владислава Чижа, Андрія Упира та Нікіти Бахмана виборола третє місце серед юнаків, продемонструвавши згуртованість, витривалість та справжній командний дух.

За інформацією КДЮСШ № 2 ЧМР

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100