Чемпіонат України в багатоденній гонці серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та молодших дівчат пройшов днями на Київщині.
Свою майстерність демонстрували представники різних регіонів України, серед них і черкащани, зокрема вихованці КДЮСШ №2.
Вони вибороли низку нагород.
Срібними призерами чемпіонату стали:
Команда у складі Максима Ковальова, Владислава Чижа, Андрія Упира та Нікіти Бахмана виборола третє місце серед юнаків, продемонструвавши згуртованість, витривалість та справжній командний дух.
За інформацією КДЮСШ № 2 ЧМР
реклама