Спільно з ДСНС України в обласному центрі провели радіаційний моніторинг із застосуванням спецзасобів.
Про це повідомляє міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Моніторили рівень радіації за допомогою спеціалізованого автомобільного транспорту та повітряного судна, обладнаних сучасною системою RSI з картографічною візуалізацією в режимі реального часу.
За результатами моніторингу всі виявлені радіоізотопи природного, медичного та промислового походження перебувають у межах природного радіаційного фону.
«Показники в Черкасах — у нормі. Перевищення природного радіаційного фону не зафіксовано», – зазначає Анатолій Бондаренко.
реклама