Спільно з ДСНС України в обласному центрі провели радіаційний моніторинг із застосуванням спецзасобів.

729275989_3375623759285020_5508487478353691652_n

Про це повідомляє міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Моніторили рівень радіації за допомогою спеціалізованого автомобільного транспорту та повітряного судна, обладнаних сучасною системою RSI з картографічною візуалізацією в режимі реального часу.

729089541_27284462664537695_4006392986128016832_n

За результатами моніторингу всі виявлені радіоізотопи природного, медичного та промислового походження перебувають у межах природного радіаційного фону.

«Показники в Черкасах — у нормі. Перевищення природного радіаційного фону не зафіксовано», – зазначає Анатолій Бондаренко.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100