За два дні рятувальники комунальної установи «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба» врятували трьох людей, які опинилися в небезпеці на воді.

729603509_1898367417750218_617840115708952167_n

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

Перший випадок стався 22 червня на пляжі «Митницький». Близько 11:15 під час купання почала тонути дівчинка 2017 року народження. Рятувальники оперативно відреагували, врятували дитину та передали матері.

Наступного дня, 23 червня, близько 18:00 за межами пляжу «Митницький» під час плавання почала тонути дівчинка 2015 року народження. Побачивши це, її мати кинулася на допомогу, однак у результаті вони обидві опинилися в небезпеці. Рятувальники, які помітили подію, швидко відреагували та врятували жінку з дитиною.

Працівники «Черкаської міської комунальної аварійно-рятувальної служби» та Управління цивільного захисту Черкаської міської ради вкотре закликають черкасців дотримуватися правил безпеки під час відпочинку біля води.

«Для купання варто обирати офіційні міські пляжі, де облаштовані рятувальні пости: «Соснівський», «Казбетський», «Митницький» та «Дахнівський». Рятувальники чергують там щодня з 10:00 до 19:00», – наголошують відпочивальникам.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100