Міського голову Черкас Анатолія Бондаренка нагородили найвищою відзнакою Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка — медаллю «Будівничий України».

731093520_1447565363844630_422942396565877028_n

«Сприймаю цю нагороду передусім як відзнаку спільної праці нашої громади, усіх, хто щодня відстоює українську ідентичність, нашу мову, культуру, історичну пам’ять і право бути собою.

731147416_1447565393844627_4701563805521543807_n

У час, коли Україна виборює своє майбутнє, особливо важливо тримати міцний національний фундамент — берегти свої цінності, підтримувати українське слово й виховувати молодь у повазі до власної держави», – зазначає міський голова Черкас.

731093955_1447565360511297_8805467758403038464_n

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100