Завершився чемпіонат України з хокею на траві серед команд Вищої ліги (сезон 2025-2026 рр.). 

Фото: Управління молоді та спорту Черкаської ОДА


Збірна Черкаської області «ШВСМ-ЧОР» продемонструвала високий клас гри та виборола срібні медалі серед найсильніших команд країни.

За підсумками 20 матчів черкащани здобули 14 перемог, набравши 63 очки та забивши у ворота суперників 96 м'ячів.

Окрім командного успіху, представники Черкащини відзначилися й індивідуальними нагородами завдяки надійній грі в обороні:

Роман Блудов визнаний найкращим воротарем чемпіонату.

Дмитро Цима здобув титул найкращого захисника турніру.

За інформацією управління молоді та спорту Черкаської ОДА

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100