Завершився чемпіонат України з хокею на траві серед команд Вищої ліги (сезон 2025-2026 рр.).
Збірна Черкаської області «ШВСМ-ЧОР» продемонструвала високий клас гри та виборола срібні медалі серед найсильніших команд країни.
За підсумками 20 матчів черкащани здобули 14 перемог, набравши 63 очки та забивши у ворота суперників 96 м'ячів.
Окрім командного успіху, представники Черкащини відзначилися й індивідуальними нагородами завдяки надійній грі в обороні:
Роман Блудов визнаний найкращим воротарем чемпіонату.
Дмитро Цима здобув титул найкращого захисника турніру.
За інформацією управління молоді та спорту Черкаської ОДА
реклама