Напередодні Дня Конституції України представники обласної та міської влади відзначили військових, надзвичайників, волонтерів, освітян, спортсменів та працівників комунальних закладів обласної ради.

Фото: oblradack.gov.ua


Про це повідомляє Черкаська обласна рада.

Фото: oblradack.gov.ua


Під час урочистих заходів перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко вручив обласні нагороди та відзначив захисників нагородами "Доблесть Черкащини". Зокрема, молодшого сержанта Андрія Євгешкіна та молодшого сержанта Михайла Кавуна.

Фото: oblradack.gov.ua


- У час великих випробувань ми особливо гостро відчуваємо значення слів про незалежність, суверенітет, права і свободи громадян. Це вже не теоретичні поняття з підручників. Це основа нашого щоденного життя, за яку тисячі українців платять надзвичайно високу ціну. Сьогодні ми вшановуємо всіх, хто своєю службою, працею та громадянською позицією зміцнює нашу державу. Військових, які боронять незалежність України. Рятувальників, медиків, освітян, волонтерів, працівників підприємств і установ. Усіх, хто сумлінно виконує свою роботу та бере відповідальність за майбутнє країни, - додав Роман Сущенко.

Фото: oblradack.gov.ua


Також представники міської та обласної влади вшанували пам'ять одного з "батьків" української Конституції, почесного громадянина Черкас Михайла Сироти.

Фото: oblradack.gov.ua


реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100