Черкаси отримали два нові екскаватори JCB для КПТМ «Черкаситеплокомуненерго».

Фото: фейсбук Анатолія Бондаренка


Цю техніку передали наші партнери з Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, повідомляє міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

«Для міста це вагома допомога, адже з перших днів повномасштабної війни частина техніки підприємства була передана на потреби ЗСУ», – зазначає міський голова.

Нові машини вже працюють на теплових мережах: допомагають оперативніше виконувати ремонти та готувати систему до опалювального сезону.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100