Черкаси отримали два нові екскаватори JCB для КПТМ «Черкаситеплокомуненерго».
Цю техніку передали наші партнери з Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, повідомляє міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
«Для міста це вагома допомога, адже з перших днів повномасштабної війни частина техніки підприємства була передана на потреби ЗСУ», – зазначає міський голова.
Нові машини вже працюють на теплових мережах: допомагають оперативніше виконувати ремонти та готувати систему до опалювального сезону.
реклама