На Черкащині, як і в Україні, починаються по-справжньому літні дні, температура в багатьох регіонах перетнула позначку +30°C.
Високі температури становлять серйозну небезпеку для здоров’я, особливо для дітей, людей літнього віку, вагітних жінок та осіб із хронічними захворюваннями серцево-судинної, дихальної та ендокринної систем.
Фахівці Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб нагадують основні правила безпеки, які допоможуть уникнути перегрівання, зневоднення та інших небезпечних наслідків спеки.
реклама