На Черкащині, як і в Україні, починаються по-справжньому літні дні, температура в багатьох регіонах перетнула позначку +30°C.

Високі температури становлять серйозну небезпеку для здоров’я, особливо для дітей, людей літнього віку, вагітних жінок та осіб із хронічними захворюваннями серцево-судинної, дихальної та ендокринної систем.

Фахівці Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб нагадують основні правила безпеки, які допоможуть уникнути перегрівання, зневоднення та інших небезпечних наслідків спеки.

730688989_1050138591031133_2240197409542664327_n

732837941_1028231819658051_9123896066695972108_n

731199711_4430730790540532_8935635127185791919_n

730511112_1511208710457440_3046293484645477232_n

731969865_1690687135511350_4315956740693104728_n

732197126_1942870990263355_8488775295607507667_n

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100