Ще шістьох черкащан вдалося визволити з російської неволі.

Фото: Zelenskiy / Official


Вони – серед 160 військових, яких Україна повернула додому в межах обміну, повідомляє очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

З полону повернулись старший лейтенант Олександр Рощепій, сержант Валерій Кліщ, солдати Ростислав Кулик та Максим Литвин, старший матрос Анатолій Качур та матрос Андрій Мурзак, а їхні рідні почули довгоочікуваний дзвінок.

Більшість наших захисників були в полоні понад чотири роки.

Серед звільнених сьогодні, 26 червня, – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100