ДТП сталася 26 червня близько 17:30 на регульованому перехресті бульвару Шевченка та вулиці Байди Вишневецького у Черкасах.

730695498_1504769668360983_2111653132241155700_n

За попередніми даними, 43-річний водій автомобіля «Mercedes-Benz E350», рухаючись на дозволений сигнал світлофора та виконуючи маневр повороту ліворуч з бульвару Шевченка в бік вулиці Байди Вишневецького, не надав переваги в русі автомобілю «Cadillac Escalade», яким керував 45-річний чоловік, унаслідок чого допустив зіткнення.

Від удару «Cadillac Escalade» виїхав за межі проїзної частини, де наїхав на двох 10-річних дівчаток. «Mercedes-Benz E350» після зіткнення змінив траєкторію руху та зіткнувся з маршрутним автобусом, яким керував 53-річний чоловік.

729499743_1345034594433814_3630832460480847940_n

Дітей із травмами доставили до лікарні. Одну дівчинку залишили під наглядом медиків, від госпіталізації іншої — батьки відмовилися. Водії всіх трьох транспортних засобів не постраждали.

«За фактом ДТП слідчі Черкаського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами)», – повідомляє поліція Черкаської області.

Досудове розслідування триває, обставини й причини ДТП встановлюють.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100