Прокурори Черкащини продовжують захищати інтереси держави у сфері використання земель водного фонду. У центрі уваги - земельні ділянки, на яких розташовані державні гідротехнічні споруди та які незаконно вибули з державної власності.
Раніше за позовами прокуратури суд ухвалив рішення про повернення державі земель водного фонду загальною площею 1 377 га, розташованих у передмісті Черкас. Їх орієнтовна вартість становить майже 27 млн грн.
Робота триває. За останні три місяці Черкаська обласна прокуратура, Смілянська та Уманська окружні прокуратури подали до суду ще чотири позови щодо повернення державі земель водного фонду під державними гідротехнічними спорудами. Йдеться про ділянки загальною площею 2 600 га орієнтовною вартістю 175 млн грн.
Наразі ці справи перебувають на розгляді суду, повідомляє Черкаська обласна прокуратура.
реклама