Новопризначена керівниця Черкаської обласної філармонії, 23-річна регіоналка Ольга Сисоєва наголошує, що нині працює на посаді в статусі конкурсантки. Вона не знає, чому саме її запропонувала фракція ПР в Черкаській міськраді на посаду керівника цього закладу культури, проте на новій посаді готова працювати. Про це Ольга Сисоєва розповіла сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання «Прочерку».
Нагадаємо, як запевняв нещодавно на представлені нового директора колективу філармонії заступник голови облради Василь Касян, на посаду директора може на конкурсній основі претендувати кожен охочий. Нині є рішення за підписом голови облради В. Черняка «Про комісію по проведенню конкурсу на заміщення посади директора обласної філармонії Черкаської облради». Саме ця комісія, за словами Василя Касяна, розглядатиме кандидатури на посаду директора філармонії.
Ольга Сисоєва не знає, чому, поки триває конкурс на заміщення вакантної посади, саме її обрали на посаду директора. Припускає, що провладна сила в міськраді – Партія регіонів, до якої входить і вона, – вирішила дати дорогу молоді.
– Перші дні роботи від звичайної роботи не відрізняються. Робота – скрізь робота. Однак через те, що журналісти створили такий резонанс, доводиться на всю країну тепер доводити, що все таки вміємо працювати, – зазначила Ольга Сисоєва.
– Є ризик, що ви реалізовуватимете плани, а тоді за конкурсом пройде інша людина на посаду…
– Нічого страшного… Задамо ритм роботі. Я спокійно передам людині, яка прийде, свої напрацювання. Я не раз вже полишала посади… І всі надбання залишала там для розвитку. Так само продовжує розвиватися Палац молоді. Більше того, я його не полишу і буду, як депутат міськради, допомагати в розвитку того закладу, – сказала Ольга Сисоєва.
Вона також зазначила, що ставиться спокійно до критики щодо її призначення в інтернеті.
– Спробую на цій посаді донести до людей правдиву інформацію. Бо освіта в мене насправді вища. За рік я спромоглася закінчити дві спеціальності. Одна з них – спеціаліст з української мови, літератури, англійської мови та зарубіжної літератури. А друга спеціальність – магістр української філології. За рік я отримала два дипломи і вважаю, що це високий показник моєї працездатності, – зазначила Ольга Сисоєва. – Як організатор і менеджер я також показала себе на певному етапі, але шкода, що не всі це побачили. Щодо невідповідності освіти займаній посаді, то я не обов’язково повинна мати освіту, пов’язану з культурою. Насамперед, це має бути досвід менеджера і директора. Людина повинна допомогти філармонії вийти на новий рівень. Директором не обов’язково має бути диригент, скрипаль чи хтось інший…
Дивіться також ВІДЕО - уривок з прес-конференції:
Ольга Сисоєва також зазначила, що їй неважко спілкуватися з колективом, де люди є й набагато старші за неї.
– Кожен знає свою роботу. Так само було в Палаці молоді, де я працювала. Ніхто нікого не намагається принизити. Кожен має рівень культури. Ніяких проблем не виникає. Від кожного бачу посмішку. Налагодити контакт треба справами. Коли я покажу перші напрацювання, то думаю, що кожен з підлеглих це відзначить про себе, – вважає Ольга Сисоєва.
З керівником, який працював директором у філармонії 30 років – Антанасом Петраускасом, – вона ще не зустрічалася. Проте щодня бачиться з Олександром Дяченком, який рік керував філармонією в статусі в. о.
– Він передає мені своє напрацювання. І ми намагаємося сприяти йому в розвитку. Зараз він працює на посаді диригента. Допомагаємо один одному, – сказала Ольга Сисоєва.
реклама