Гарно одягнуті пані й панове, класична музика від камерного оркестру та десятки таксі, які підвозили публіку до обласної філармонії – у Черкасах пройшов Різдвяний благодійний бал. Організувала дійство мерія Черкас з ініціативи громадської організації «Молода громада».
Того вечора надворі було градусів п’ять морозу, але біля Черкаської обласної філармонії, здавалося, панувала весна. Одна за одною двері культурного осередку відкривали пані у вишуканих черевичках на високих підборах – у філармонії розпочинався Різдвяний бал. Як писав «ПРОЧЕРК», його перенесли з 13 на 21 січня, адже більшість спонсорів дійства була на новорічно-різдвяних канікулах.
При вході до філармонії – ґречні хлопці, які просять показати запрошення. Головне ж дійство – у фойє другого поверху. У лівому крилі – танцпол, тут же й камерний оркестр Черкаської обласної філармонії та музиканти поп-рок гурту «Романтика».
У правому крилі фойє – фуршет.
Приклад активності в культурному житті міста та в благодійній справі іншим черкасцям подавали перші особи Черкас. Міський голова Сергій Одарич завітав на бал із дружиною.
– Якщо чесно, то на балу в житті вперше, – зізнався Сергій Олегович. – Загалом я намагаюся підтримувати всі ініціативи з благородною метою, які йдуть від громадськості. І ця подія сьогодні має призначення допомогти у вирішенні соціальних проблем тих людей, які нездатні їх розв’язати. Мені приємно, що за останні роки таких ініціатив стало багато. Головне, щоб громадськість міста їх підтримувала, бо від підтримки мера залежить мало.
Прийшла на бал і директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому Ірина Топчій. Вона то спілкувалася з гостями, то допомагала одному з найактивніших організаторів балу Нарекові Казаряну.
– У цьому році ми хотіли побачити, чи є в суспільстві бажання, прагнення, готовність брати участь у таких заходах, – поділилася думками пані Ірина. – Те, що тут сьогодні є депутати, я вважаю, є дуже добре. Тому що депутати – це думка громади, що потім реалізується в рішеннях міської ради, які вона приймає.
Свій 120-гривневий внесок у благодійну справу зробив і депутат Черкаської міськради, регіонал Сергій Отрешко, прийшовши на бал удвох зі супутницею. Цього вечора вони не танцювали, а постійно спілкувалися з колегами за депутатським корпусом.
Не могла пропустити таку подію й 4-ий номер фракції Партії регіонів у Черкаській міськраді та водночас її наймолодший депутат Ольга Сисоєва.
Її колега Сергій Ткаченко, директор садового центру «Сад Мрій» і також депутат міської ради, прийшов із родиною. Ні він, ані його супутниці того вечора не танцювали, натомість удосталь наспілкувалися із Сергієм та Анжелою Одаричами. Разом із балу й пішли, не дочекавшись фіналу дійства.
Колишній голова міської організації Партії регіонів Ігор Мельников теж не залишився осторонь Різдвяного балу. Того вечора депутат Черкаської міськради й водночас голова опікунської ради організації інвалідів та малозабезпечених верств населення «Світоч» із цікавістю поглядав на присутніх і не скупився на коментарі для журналістів.
Прикметно те, що бал зацікавив і представників наукових кіл Черкас. Так, доктор історичних наук, професор Микола Бушин був не просто відвідувачем заходу, а почесним гостем. Так, фонд імені професора Микола Бушина «Історична спадщина» став одним зі спонсорів цього дійства.
Однак головне спонсорство в організації Різдвяного балу взяла на себе будівельна фірма «Надія», до якої причетний сам Нарек Казарян.
Лише після кількох годин спілкування на балу почалися танці. Завальсували й Ірина Топчій, і Нарек Казарян, і його молодший брат, й інші активні гості.
Щоправда, решта політиків і депутатів до танцю так і не долучилася.
Укінці заходу ініціатори дякували спонсорам. Скільки ж останні витратили на організацію благодійного балу та оренду приміщення обласної філармонії, ініціатори не розголошують. «Комерційна таємниця», – пояснив Нарек Казарян. А гроші, зібрані з гостей благодійного балу, пішли на сучасний комп’ютер для Михайлівської школи-інтернату у Кам'янському районі.
Текст і фото - Світлана Коваленко
реклама
Коментарі
Вже рік минув від часу казарянячого балу і цієї публікації. З якого переляку, "Тіма", ти витягнув тему про це фуфло на поверхню і розглагольствує ш, у кого яка "шірата" і хто може "нєчта лучшєє"?! Знову, гаспада вольниє дємакрати, якийсь бал замутить готуєтесь і ти "гатовішь почву" для чергового Нарек-шоу?
Организаторам бала желаю дальнейшего развития
Это скопировано с другого места, где речь зашла о объеме собранных средств
Мне стало очень досадно, что подтолкнуло разобраться. Обзвонил всех кого только мог и вот, что вышло. Финансовую сторону мероприятия организаторы не разглашают. Но спросить то можно не только у организатором.
Начну с доходов. Увы по спонсорам всей суммы не скажу, но знаю, что их было 4.
А при таком формате это примерно 6000 грн. Хотя не знаю как с Бочители по деньгам, они обеспечивали фрукты.
Прочерк говорит - на захід прийшло близько 180 осіб. Человек 20 однозначно были бесплатно (спонсоры, организаторы ). 160х60=9600, пускай 10 000 Итого 16000 Но это крайне грубо.
Стрічка RSS коментарів цього запису