На Черкащині – низький рівень споживання продукції власного виробництва – близько 30%, за інформацією управління економіки ОДА.

Виробники області вважають, що зможуть посунути конкурентів з інших областей. Для цього мають домовитися з торговельними мережами, щоб черкаська продукція вирізнялася на вітринах, пише «Газета по-українськи».

– Мало купують продуктів місцевого виробництва, бо багато товарів-аналогів інших торговельних марок, які виробляють по всій країні, – каже 43-річний генеральний директор підприємства «Юрія» Олег Кашко. – Якщо товар заходить до торговельної мережі національного рівня, то це відбувається одночасно по всій Україні. Наші виробники можуть конкурувати на рівні країни. У цьому можна пересвідчитися на прикладі нашого підприємства. Маючи потужне і налагоджене виробництво, торгова марка «Волошкове поле» зараз має лідируючі позиції на молочному ринку України.

На думку 56-річного екс-губернатора Черкаської області Володимира Лук'янця, потрібно відновити заготівельні пункти овочів, м'яса та молока, які б постачали якісну сировину на переробні підприємства області:

– Це можуть бути і заготівельні пункти, і кооперативи. Наша область завжди була аграрною і мала потужну переробну промисловість. Сьогодні залишилася тільки аграрною. Треба налагодити переробку і збут в області. Бо зараз така ситуація, що виробники м'яса не можуть збути худобу, а підприємства завозять дешеві м'ясні обрізки з Польщі. І все те в наших магазинах тоді. Продукцію молокозаводів з лівого берега наші жителі не бачать, бо її експортують в Росію. Товари черкаських виробників мають коштувати дешевше, бо менше затрат на пальне.

Магазини для продажу часто беруть дешевшу продукцію.

– Ми пропонуємо всім нашу продукцію, але не всі торговельні мережі області її беруть, – говорить 54-річний голова правління «Золотінського маслоробного комбінату» Владислав Кулініч. – Наша продукція – без рослинних жирів, якісна, тому дорожча. Коли пропонуємо своє чисте масло, вартістю 50 гривень, а конкуренти з інших областей віддають за 42 гривні, але з рослинними жирами, то мережі беруть дешевше. Тому на полицях магазинів – більшість продукції привезена.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100