реклама Делікат

Президент України Віктор Янукович своїм указом постановив нагородити голову Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Цю відзнаку Сергій Борисович отримав за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний розвиток Черкаської області, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм, йдеться на офіційному сайті глави держави.

Крім того, Президент України привітав голову Черкаської обласної державної адміністрації з 60-річчям.

«Ваш трудовий шлях є взірцем працездатності та сумління, прикладом самовідданого, невтомного служіння на благо держави. Переконаний, що Ваш професіоналізм, мудрість керівника і величезний практичний досвід і надалі будуть слугувати подальшому розвитку Черкаської області», – йдеться у вітанні.

Віктор Янукович побажав Сергію Тулубу міцного здоров'я, благополуччя та нових звершень в ім'я України.

Нагадаємо, що свій 60-річний ювілей очільник Черкаської області проводить у відпустці.

реклама

Коментарі  

 
0 #21 Володимир 14.08.2013 19:48
Цитую Дід Трохим:
Фугас і Форевер, обоє вчіть матчасть. Тулуб не міг отримати нні 1, ні 2, ні 3 ступінь. Бо то для глав суверенних держав, послів, і тд. Максимум для наших-4-та. Відкрийте Вікіпедію.

Яка там матчасть? Тулуб могєт усьо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 Дід Трохим 14.08.2013 16:58
Фугас і Форевер, обоє вчіть матчасть. Тулуб не міг отримати нні 1, ні 2, ні 3 ступінь. Бо то для глав суверенних держав, послів, і тд. Максимум для наших-4-та. Відкрийте Вікіпедію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #19 Жито 14.08.2013 13:15
Цитую Форевер:
Цитую Фугас:
Фореверу-16: что-то не вижу противоречия. Да, через 3, ну и шо?


а то, что нельзя давать сразу первой степени - потому не "значок", а первая ступенька к полному кавалеру ордена Ярослава Мудрого


Отут я незгодна і зовсім не повний наш "кавалер", прищ-прищом іпро сходинки не вгору, а в іншу сторону йому треба думати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #18 Форевер 14.08.2013 12:30
Цитую Фугас:
Фореверу-16: что-то не вижу противоречия. Да, через 3, ну и шо?


а то, что нельзя давать сразу первой степени - потому не "значок", а первая ступенька к полному кавалеру ордена Ярослава Мудрого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Фугас 14.08.2013 11:16
Фореверу-16: что-то не вижу противоречия. Да, через 3, ну и шо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 Форевер 14.08.2013 10:40
Цитую Фугас:
Цитую б..Параска:
Слабовато что-то оценил нашего Героя...

Ага.5-я степень - это уже практически значек. Да еще если учесть, что "по случаю"


Учите мат.часть - награждение орденом князя Ярослава Мудрого следующей степени возможно не ранее чем через 3 года после награждения орденом предыдущей степени
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 критик 14.08.2013 06:29
В тю**гу тулуба, а йому орден. Подельнички.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Нестор Іванович 13.08.2013 16:01
А закрутку до ордена йому на спині закручувати будуть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #13 Так ! 13.08.2013 13:39
Цитую Щось тут не так !!!:
Багаторічна праця-так.Професіоналізм-так.Величезний практичний досвід-так.Служіння на благо держави??? Хто може сказати:"Так"?

Для держави він робить небільше 5 % того ,що для себе любимого.Неспроста має кликуху "Серега-95".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #12 хххххххх 13.08.2013 13:10
Цитую Очерет:
Наступний "орден" буде - це розпорядження Януковича про звільнення Тулуба з посади губернатора Черкаської області.

Швидше б!