Днями двоє черкаських поетів Денис Андрущенко й Артур Шаповал презентували читачам свою збірку «Чікен Бамбоні». Що саме означає назва книги, юнаки не пояснили. Мовляв, нехай читач інтерпретує її сам у процесі читання. Про це йдеться у сюжеті «ВІККА-новин».
Хлопців познайомила поезія. Вони разом відвідували літературну студію. Денис Андрущенко й Артур Шаповал живуть в одному дворі, товаришують і часто їздять разом на поетичні фестивалі.
– Просто разом виступали. У мене самого б не було такої загальної збірки. Маю дуже багато віршів, але вони різні, тому цілісної збірки не вийшло б. Треба її доповнювати, робити якийсь мікс. І ми вирішили з Денисом такий вінегрет зробити, – розповідає про створення книги поет Артур Шаповал.
Їхній поетичний вінегрет – це більш аніж півсотні віршів, об’єднаних спільними темами філософії життя, кохання, патріотизму та питання митця у світі. Молоді поети зізнаються: пишуть лише тому, що не писати просто не можуть.
– Половина віршів написані під враженням після Америки про Україну, про мою тягу до України. Натхнення прийшло після того, як я прочитав Чарльза Буковськи в оригіналі. Саме в той час я зрозумів, що зміст без форми – це якраз те, що мені підходить. Тобто я хотів показати саму думку, голий задум без рим і форм, – каже поет Денис Андрущенко.
Що ж означає фраза «Чікен Бамбоні», юнаки тримають у великому секреті, хочуть, щоб читач сам усе інтерпретував.
– Ми з Артуром називаємо «Чікен Бамбоні» будь-що – те, що нам подобається або не подобається, це як стиль життя, певний заряд енергії, – пояснює Денис.
Збірка поетів вже знайшла своїх перших читачів.
– Деякі вірші, які пишуть Денис та Артур, реально б'ють по обличчю. Мені подобається те, що вони роблять. Дуже хочу підтримати хлопців. Я їх просто люблю, як людей. І мені подобається те, що вони роблять і для чого вони роблять. Перше – це задоволення, друге – це благодійність, – коментує читачка збірки Олеся Комарова.
Виручені кошти від продажу книги молоді поети обіцяють спрямувати на благодійні цілі.
реклама