реклама
Sucurity Police

реклама

Депутата Черкаської обласної ради Наталію Старікову обурюють «зміщені пріорітети» влади: фінансування того, що потрібно чиновникам, а не людям.


– Опозиція жорстко критикувала державний бюджет на 2013 рік через збільшення в ньому видатків на утримання влади, правоохоронних органів, судів і суттєве зменшення – на громадян. Реалізацію цих проектів бачимо сьогодні на прикладі Черкаської області, – цитує слова Наталії Старікової її прес-служба. – У відповіді на моє депутатське звернення з обласної прокуратури повідомляють, що на реконструкцію з прибудовою адміністративних приміщень прокуратури Черкаської області по бульвару Шевченка, 286 з державного бюджету виділено 969 тисяч гривень. 

Наталія Володимирівна нагадує, що на ремонт приміщення обласного апеляційного суду за програмою забезпечення права громадян на доступ до правосуддя загалом передбачено 400 тис. грн. А на реконструкцію кількох поверхів облдержадміністрації – 15 млн грн. 

– Чи не занадто це? – гнівається депутат. – І це при тому, що на вирішення кричущих проблем в освіті, охороні здоров'я, житлово-комунальному комплексі коштів у бюджеті на цей рік не передбачено за 80% заходів! Чим ремонт прокуратури важливіший за реконструкцію лікувального корпусу обласного онкодиспансеру? Чому в бюджеті немає грошей, щоб відкрити додаткові групи у дитсадках в Кам'янці, де зараз не вистачає 205 місць, але знаходиться аж 950 тис. грн на ремонт першого поверху Будинку Рад?

Особливо потерпають через недофінансування з бюджетів села Черкащини. За словами Наталії Володимирівни, обсяги фінансування жителів сіл нашого краю суттєво відстають від інших областей. І така тенденція зберігається упродовж останніх років. За статистикою, якщо в нинішньому році на черкаського селянина виділили з бюджету 85 копійок, то в середньому по Україні цей показник становить 3,36 грн.

– Влада не зацікавлена в освічених, здорових, щасливих громадянах. Вона дбає тільки про комфорт бюрократів, – впевнена Наталія Старікова.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #16 observator 16.08.2013 17:05
Цитую Святослав Михайлович:
Близько 42 мільйонів гривень заплановано вкласти в реконструкцію Черкаської ОДА. Роботи розпочинаються днями. Залишимо всі матюки, які злітають самі по собі. Спробуємо сухою мовою фактів розібратися, де ж тут «собаку порито».
Отже, за словами директора КП «Управління з експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» Михайла Тарана, будівля ОДА «збудована у 1960 році минулого століття. І донині не було проведено капітального ремонту...Насамперед відремонтують п’ятий поверх і дах».

Святослав Михайлович, а в каком году онкодиспансер построили и в каком капитально ремонтировали? И не перебьются ли чиновные задницы без капремонта на 42 миллиона, когда в области на ремонт ШКОЛ денег не хватает? Да за 42 миллиона такую коробку ЗАНОВО построить можно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 Святослав Михайлович 16.08.2013 16:42
Близько 42 мільйонів гривень заплановано вкласти в реконструкцію Черкаської ОДА. Роботи розпочинаються днями. Залишимо всі матюки, які злітають самі по собі. Спробуємо сухою мовою фактів розібратися, де ж тут «собаку порито».
Отже, за словами директора КП «Управління з експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» Михайла Тарана, будівля ОДА «збудована у 1960 році минулого століття. І донині не було проведено капітального ремонту...Насамперед відремонтують п’ятий поверх і дах».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Кленов 16.08.2013 15:42
Цитую Амелі:
СЕЛЯНИНЧ, от якби держава підтримувала людей, село, не закривала школи і лікарні, сприяла б у створенні робочих місць, розвитку малого бізнесу, то може в Чигиринському районі і більше би малюків народжувалося, і працювати було б де, і люди не їхали, кидаючи села.


А зачем поддерживать село,всё равно с вступлением в Евросоюз село исчезнет в принципе,как мамонты.А прокуратура будет жить при любой политике.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Настор Іванович 16.08.2013 13:23
Правду каже пані Наталя, цим П*Д**кам аби більше вкрасти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 observator 16.08.2013 11:10
Кстати, если кто забыл. Луценко посадили за концерт ко Дню милиции в период кризиса. И записали в ПРиговор составом ПРеступления даже цветы вдовам павших на боевом посту. В нынешнем году дефицит госбюджета вдвое больше, чем в 2009. Ремонт в Черкасской ОДА в 2013 - обошёлся облбюджету в 20 раз дороже, чем концерт во дворце Украина в 2009.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 observator 16.08.2013 11:06
Цитую незнайка:
Что кроме обурення пани депутатка пропонуе? Совместно ОБУРЮВАТИСЬ?

Старикова напоминает, КТО принимал этот бюджет. КТО грохает народные миллионы на ублажение высокосмидящих з**ниц и плюёт на потребности ЛЮДЕЙ. И напоминает, что ОНА предлагала ремонт онкодиспансера. Речь - об ОТВЕТСТВЕННОСТИ власти за её действия. ВЫБРАЛИ этих тв*рей во власть - конкретные избиратели. И ВСЕ МЫ - РАСХЛЁБЫВАЕМ последствия безответственно го отношения к своему выбору. Что интересно - мало у кого после этого возникнет потребность встретится со СВОИМ депутатом, посмотреть в глаза и спросить: шо ж ты, ............, ДЕЛАЕШЬ?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Serg 16.08.2013 10:26
"В связи с этим, я обращаюсь к руководителям министерств и ведомств с требованием даже не планировать использования средств на приобретение новых служебных автомобилей, дорогой техники, мебели, расходования средств на ремонты кабинетов. Это же касается и бюджетных средств текущего года. Даю поручение Государственном у казначейству прекратить финансирование соответствующих распорядителей средств, если будут иметь место подобные факты", - сказал Н.Азаров. Опять нестыковка... СЛОВА и ДЕЛА...
Следует отметить, что к главам обладминистраци й Азаров не обращался. Здесь, в Черкасской области, экономно и рачительно к расходованию народных денег относятся... по-своему, ПОКРАЩЕННЯ должно быть ВИДНО И ОСЯЗАЕМО! ЛИЧНО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Serg 16.08.2013 10:26
Как у нас в стране обстоят дела с т.н. испольнительско й дисциплиной? Премьер-министр Украины Николай Азаров поручил Государственном у казначейству Украины прекратить финансирование главных распорядителей бюджетных средств на закупку служебных автомобилей и проведения ремонта в кабинетах.
Глава правительства отметил, что, по словам Президента Украины Виктора Януковича, государственный бюджет будет играть стабилизирующую роль и будет бюджетом жесткой экономии и эффективного использования средств.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 витріть кисляки 16.08.2013 10:23
Вони тільки і вміють дивуватись, та гніватись біля об"єктивів - п*разити, які привласнили собі чужий бренд- опозиція, за***нці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Амелі 16.08.2013 09:43
СЕЛЯНИНЧ, от якби держава підтримувала людей, село, не закривала школи і лікарні, сприяла б у створенні робочих місць, розвитку малого бізнесу, то може в Чигиринському районі і більше би малюків народжувалося, і працювати було б де, і люди не їхали, кидаючи села.