реклама Делікат

Нині в Черкасах триває заміна стягів до Дня державного прапора України. Зокрема, завтра прапор замінять біля міськвиконкому. Про це на сьогоднішній нараді в МВК повідомила директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук.

– Усе йде по плану. Єдина проблема – це Благовісна, 170 (Муніципальний центр розвитку, – ред.) – заміна прапора на найвищому флагштоці – димовій трубі. Це пов’язано з тим, що альпіністи, які нам роблять заміну, прибудуть з Казахстану тільки завтра ввечері. Ми з ними домовилися, що зранку 23 серпня о 7-ій ранку буде здійснено заміну, – запевнила Лілія Миколаївна.

Опісля в. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов поцікавився, «хто автор ідеї почепити на димовій трубі національний прапор».

– На той час міський голова Сергій Одарич, – відповіла Лілія Миколаївна.

– Я не знав про це. Я вибачаюся, – прокоментував Білоусов.

Як повідомила у коментарі «Прочерку» Лілія Маліщук, цього року до Дня Державного Прапора України в Черкасах замінять більше 200 стягів.

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Заповіт... 21.08.2013 15:16
Алегич без тебя как без рук...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 федор принципиальный 20.08.2013 18:36
Цитую Makarun:
Який би не був Одарич,але ідея з прапором хороша.Труба давно не використовуєтьс я за призначенням,ал е є символом колись потужної фабрики.Як на мене,то нехай буде прапор.

одар ободрал детские садики,забрал у них последние деньги,чтобы изготовить знамя,нанять технику и альпинистов.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 шаман 20.08.2013 16:42
Ура-извращенцы и.......... почепылы б прапор---абы все было видно их .......... .Труба она и в Африке труба ,а отмывать бабки очень удобно.Верхолазные работы дорогое удовольствие.Неужели в г.Черкассы только несколько человек могут выполнять верхолазные работы(допуск)и ли как всегда вопрос в бабках?Родина требует героев ,а п...а рожает д*раков!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Фугас 20.08.2013 16:16
Миколо Кудрявцев, то може ви все оте й збудували, куди переселили? А ось закрилась фабрика, яка працювала півтора століття, точно при вас. Може там хтось і зменшив потужності, однак Кременчук чомусь радісно їх прийняв, ще й разом з нашими спеціалістами. Так що давайте чесно: забагато ви хотіли лупити з тих інвесторів. Підприємство не здохло ні в першу світову, ні після другої, а ви примудрилися.ІМХО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Микола Кудрявцев 20.08.2013 15:47
Цитую Фугас:
А че выбачаться? Дурная была идея - украшать госсимволом облупленную трубу уничтоженного командой успиху предприятия. Кстати, Лилия Николаевна, обратите внимание на флаги города над ротондой Соборного парка: сегодня они могут символизировать только капитуляцию.

Совок совчущий...Ще й невіглас: "JTI" зменшило потужності через збільшення державою акцизу. Тепер там ЦНАП, будинок культури, Центр служб для молоді, учбовий комбінат, гуртки. А з новою "командой молодости нашей" там цеха полином заростуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 торпеда 20.08.2013 15:37
Цитую Фугас:
А че выбачаться? Дурная была идея - украшать госсимволом облупленную трубу уничтоженного командой успиху предприятия. Кстати, Лилия Николаевна, обратите внимание на флаги города над ротондой Соборного парка: сегодня они могут символизировать только капитуляцию.

Надо было за времена Олеговича внимание обращать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 комунист 20.08.2013 14:50
Дуже дивно, що тимчасовий не може показати своі альпеністські здібності, але ж воно і ясно якби це потрібно було поміняти прапор на комуністичний то білоусов в мить би став людиною павуком і все виконав :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 незнайка 20.08.2013 13:48
Умеют люди создавать себе трудности и сами же с героическими усилиями достроково идя назустрич их преодолевать Поапплодируем ТАВАГИСЧАМ ЛУЧЧИХ отметим соответствующим и наградами и запишем в резерв на выдвижение ВПЕГЕД
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Makarun 20.08.2013 13:42
Який би не був Одарич,але ідея з прапором хороша.Труба давно не використовуєтьс я за призначенням,ал е є символом колись потужної фабрики.Як на мене,то нехай буде прапор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Д... 20.08.2013 13:42
В нас в мерыъ э людина, яка добре лазить по папрканах ы цыэю людино. э Вытя Беззубенко