реклама Делікат

Міська влада проситиме депутатів внести зміни до рішення міської ради про обмеження продажу алкоголю та тютюнових виробів після 22.00.

У тій редакції, в якій рішення є на сьогодні, воно не виконується. Про це повідомив на вчорашній нараді в міськвиконкомі начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко.

– Інспектування показало, що в Черкасах, на жаль, можна з легкістю купити алкоголь і цигарки уночі. Частина продавців не дає чеки, частина – ховається, але практично всі продають, – констатував Давиденко.

За його словами, ініціатива внести зміни до рішення міськради йде від прокуратури.

Натомість в. о. міського голови Віктор Білоусов запропонував звернутися листом з проханням контролювати ситуацію до керівництва УМВС в Черкаській області. Крім того, він подав ідею боротися з безвідповідальними підприємцями соціальною рекламою.

– У нас же в бюджеті є якісь копійки на соціальну рекламу? – уточнив Білоусов. – День Незалежності закінчиться, і треба спробувати. Хоч якийсь відсоток черкащан зверне увагу. Насамперед батьки, дідусі, бабусі і ті люди, які ведуть цей бізнес. Такий бізнес приносить комусь кошти, а комусь – горе і збитки по здоров’ю.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Проти 22.08.2013 13:45
Цитую За Черкаси:
За Білоусова! Вікторе Федоровичу, ми підтримуємо Ваші починання!


Тобто ви підтримуєте, щоб пили горілку і курили цигарки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 За Черкаси 22.08.2013 06:44
За Білоусова! Вікторе Федоровичу, ми підтримуємо Ваші починання!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Loki 21.08.2013 17:55
Черкасское ноу-хау. Бороться с підприємцями всеми доступными способами, даже рекламою. А во всём мире чёто підприемництво пытаются развивать, поддерживать и контролировать, как в подобном случае жёстко, на основе законодательных актов. А оно во как оказывается надо! Вся надёжа комуниста, шо день незалежности таки закінчиться када нибудь, и будуть пробовать как в годы ликвидации нэпа, "Которые тут підприємці? Слазь! Кончилось ваше время"(С)))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Сергей 21.08.2013 17:19
Цитую Оксана К:
Таким чином ви пролобіювали бізнес одного з депутатів міської ради від "Батьківщини". Вітаю. Замість того, щоб боротися, штрафувати і наповнювати міський бюджет, ви дозволите торгувати алкоголем!

Дада, зачем штрафовать, лицензии забирать - это же не эфективно. Почему закон не для всех? Сильпо например не продает, зато для местных ЧПшничков закон не писан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Кузя 21.08.2013 16:04
Вот молодец чувак) Мне он нравится. Предлагает здравые решения и ищет пути борьбы с нарушением закона!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 ВАСЯ 21.08.2013 13:57
Цитую Черкащанин:
Білоусова у відставку!!!!
Поверніть назад Одарича. Був мужик, були таракани, але до такого безладу і явної корупції не доходило.
За таке треба щоб комуністи самі зініціювали відставк

одарич ты ли это?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 незнайка 21.08.2013 13:33
Постовым милиционерам по ночам больше нечего делать-следить чтобы не заработали торговцы Нехай з листом звертаеться до керивництва УВД Билоусову 500 сотрудникам выплачивать зарплату нужно Мамалига ждать не будет все по закону
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Черкащанин 21.08.2013 13:30
Білоусова у відставку!!!!
Поверніть назад Одарича. Був мужик, були таракани, але до такого безладу і явної корупції не доходило.
За таке треба щоб комуністи самі зініціювали відставк
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 observator 21.08.2013 13:19
Любой родитель ЗНАЕТ - запрещать ребёнку можно что-то делать, только если ты можешь его убедить ребёнка его выполнять либо способен проконтролирова ть соблюдение запрета. А если запрещать ребёнку всё подряд, да ещё при этом не следить, чтобы он таки не делал чего нельзя - вырастет оболтус, который вообще слушаться не будет: хоть кол на голове теши!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Держстандарт 21.08.2013 13:07
Федорович .............., пора вже на пенсію фі .....................