реклама Делікат

Днями на Театральній площі Черкас відбулася виставка дитячої творчості, зокрема, творів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

На площі було виставлено численні роботи учнів позашкільних районних закладів області та міста Черкаси.

Виставку оглядали заступник голови обласної державної адміністрації Тетяна Прітченко, начальник департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Галина Гаврилюк, керівники навчальних закладів області, гості та жителі обласного центру.

Тетяна Прітченко була вражена такою кількістю виробів. На її переконання, творча справа допомагає учням розвиватися як особистість, інформують в управлінні інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації ОДА.

– У мене замало часу, щоб працювати над творчою роботою, однак я завжди ціную роботу, виготовлену руками. Люблю вишивку, бо моя мама вишивала дуже гарно. Такими творами слід пишатися, адже вони виконані власними руками. Якщо я матиму більше часу, то обов’язково долучуся до якоїсь творчої справи, – запевняє Тетяна Прітченко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 викки 25.08.2013 23:31
Вам делать нечего?????Если бы все руководители были как Притченко везде порядок был! Она человечный умный и с опытом немалым человек! Вам всем просто завидно! Сами и пальца не стоите! Человек отдает себя на все сто процентов работе!Знаю не по наслышке!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Loki 22.08.2013 18:23
СЕЛЯНИН, спс за подсказку. Я понял хто такая джоконда хацапетовна. Приятно озадачен тем, что селяне черкащины не токо знают такие слова как жабфак, дурфак, трепфак,....., но также знают и тех, кто с такими дипломами работает на самых моцных в украине телецентерах. Не такие уже оказывается там простые селяне, выжившие в современных сёлах, и незнайки)))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 СЕЛЯНИН 22.08.2013 16:05
Чого не ходила на субботник береги Днипра прибирать? Кто послал туда детей? УМИЛЯЕТСЯ РУКОДЕЛИЮ ДЖОКОНДА ХАЦАПЕТОВНА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 ВАСЯ 22.08.2013 15:14
Цитую Власов:
Як на мене, Прітченко чи не єдина людина серед керівників області, яка при памяті, якби Тулуб призначив скажімо не її, а вже згадану Гаврилючку то про розміри "дитячої творчості" можна тільки уявити.

так просто тут половина обиженых сидят что в жизни не достигнут этого вот и пишут всякую ересть!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #8 Власов 22.08.2013 15:05
Як на мене, Прітченко чи не єдина людина серед керівників області, яка при памяті, якби Тулуб призначив скажімо не її, а вже згадану Гаврилючку то про розміри "дитячої творчості" можна тільки уявити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 СафрО 22.08.2013 15:00
Цитую женя:
Господа ! Не злобствуйте ! Татьяна отличная хозяйка У нее все блестит в доме. По 12 часов на работе и дома идеальный порядок.И домработниц нет ! И наварено и наконсервирован о , все выглажено и вычищено ! Дамочкам с сигареткой в зубах просижывающим в кофейнях и размышляющим , что не так у нас делается до нее ох как далеко !


Да-да. Магу подтвердить. І ложе, шелкавістає ложе...
а на утро: манная каша с каняком
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Володя 22.08.2013 14:52
Цитую женя:
Господа ! Не злобствуйте ! Татьяна отличная хозяйка У нее все блестит в доме. По 12 часов на работе и дома идеальный порядок.И домработниц нет ! И наварено и наконсервирован о , все выглажено и вычищено ! Дамочкам с сигареткой в зубах просижывающим в кофейнях и размышляющим , что не так у нас делается до нее ох как далеко !

Досить вже нахвалювати цю корупціонерку Прітченко. Вона думає, що люди в Черкасах не бачать, що вона насправді з себе являє? Чи ви думаєте, що просто так її чоловіка - вчителя англійської мови взяли на керівну роботу заступником департаменту освіти Топчій? Чи люди в Черкасах не розуміють, що через ці зв"язки Топчій та Одарич вирішували свої питання в сфері освіти в області?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 ВАСЯ 22.08.2013 14:49
Цитую Правда:
Хай Прітченко нам тут очі не замилює, яка вона рукотворниця. А хай краще розкаже, як взяли "явно не за красивые глаза" її чоловіка - вчителя англійської мови Прітченко - заступником директора департаменту освіти Топчій, і як її чоловік на керівній посаді грубо порушував закони та права людей, а міліція його потім покривала. Ото новина - всім новинам новина, що ж себе насправді являє сім"я Прітченко!

ха-ха-ха валера это просто однофамильцы при....к
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 СафрО 22.08.2013 14:42
О, моя ДжаконДочко!
Сі вєчори на хутарє, бліз Діканькі (в Шешорах), билі вєлікалєпни.
Как єлі, пілі, паріліся в Банькє... і наша місія - така канкретная)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #3 женя 22.08.2013 14:40
Господа ! Не злобствуйте ! Татьяна отличная хозяйка У нее все блестит в доме. По 12 часов на работе и дома идеальный порядок.И домработниц нет ! И наварено и наконсервирован о , все выглажено и вычищено ! Дамочкам с сигареткой в зубах просижывающим в кофейнях и размышляющим , что не так у нас делается до нее ох как далеко !