реклама Делікат

За кілька днів до святкування єврейського свята Рош-га-Шана між уманчанами та хасидами виник конфлікт за кіоск з піцою. Про це інформує в «Фейсбуці» уманський опозиціонер Максим Поляков.


«Учора звернулись жителі вул. Пушкіна і розповіли, що біля їхнього будинку вже більше як 10 років незаконно стоїть кіоск з випічкою. Крім того, стоїть він на тротуарі і люди змушені обходити його просто по проїжджій частині. Ці люди розповіли, що неодноразово намагались домовитись із хасидом, власником кіоску, але у відповідь отримували тільки грубість та лайку. Міська влада знає про цей кіоск, але впродовж уже багатьох років нічого не робить. Лише сьогодні, після втручання міліції, власник кіоску домовився перенести його на кілька метрів, щоб не заважати руху людей по тротуару. Сьогодні було відправлено 2 заяви до міліції з проханням розглянути дане звернення!» – розповів Максим Поляков.


реклама

Коментарі  

 
0 #18 ирина 30.08.2013 11:35
какой же Ты "иудей",если не знаешь,что "зя" а что "нельзя"??
http://kuraev.ru/smf/index.php?topic=554484.5;wap2- почитай,таким как Ты -полезно!!

Цитую Уманский Еврей:
Для тех кто не в курсе, по иудейским обычаям категорически запрещено перезахоронить могилы. Поэтому сюда хасиды и ездят. Если бы можно было, то это было бы сделано лет 20 назад. А тогда бы, Умань вообще превратилась бы в ничто... а так молите Бога что можно заработать.
Цитую бест:
Поляков просто за справедливість, за повалення корупційної міської влади!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 Каспер 30.08.2013 08:59
В Умани нужно менять правительство, иначе может возрасти национальный конфликт!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Каспер 30.08.2013 08:57
Я знаю что украинци в Израиле так бы себя не вели, как ведут в Умани хасиды!!! Но про антисемитизм ни в коем случае не говорю, если бы власть не забирала 90% зароботка от хасидов себе в карман, а давала заработать местным, то все были бы довольны!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Бест 30.08.2013 08:54
Відколи почав займатися політикою!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Уманский Еврей 30.08.2013 02:22
Для тех кто не в курсе, по иудейским обычаям категорически запрещено перезахоронить могилы. Поэтому сюда хасиды и ездят. Если бы можно было, то это было бы сделано лет 20 назад. А тогда бы, Умань вообще превратилась бы в ничто... а так молите Бога что можно заработать.
Цитую бест:
Поляков просто за справедливість, за повалення корупційної міської влади!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Уманский Еврей 30.08.2013 02:21
Цитую Баклажан:
Я незнаю Полякова, але згоден з ним що незаконні рішення потрібно оспарювати!

Не смешите меня. Антисемитизм существовал в Умани давно, ещё при Советской власти. Кроме того что был государственный антисемитизм, так ещё был на бытовом уровне. А пан Максим Поляков на своём фейсбуке написал что в городе Умани никогда не было антисемитизма. Это Ложь 100%, пан Поляков. Кричали "ж*ды" в продуктовом магазине на Тыщика, кричали "ж*ды" на улице Ленина. Кричали "ж*ды" в школах. Так что не надо обманывать себя и других кто не знает этого. Я говорю про 80-е и 90- годы - 20 века. А с паломничеством хасидов, ещё хуже стало. Умные евреи - Уманчане давно уже уехали из Умани чтобы не видеть во что превратили такие паны как Максим Поляков и его друзья из "свободы" когда то настоящее еврейское местечко г. Умань. Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Володимир 29.08.2013 22:13
Цитую бест:
Поляков просто за справедливість, за повалення корупційної міської влади!!!

І давно він став таким справедливим? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Баклажан 29.08.2013 19:31
Я незнаю Полякова, але згоден з ним що незаконні рішення потрібно оспарювати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Артур 29.08.2013 19:29
Це міський голова, який уже 22 роки при владі винен за таку ситуацію в місті, адже він незаконно роздає і прдає землю!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 бест 29.08.2013 19:28
Поляков просто за справедливість, за повалення корупційної міської влади!!!