На святкуванні 60-річчя черкаського опозиціонера Миколи Булатецького в нічному клубі «Манхеттен» було 112 осіб. Про це сам Микола Іванович повідомив у коментарі «Прочерку».

– Удвох з Максимом (Максим Булатецький – син Миколи Булатецького, депутат міської ради, теж того дня відзначав День народження, – ред.) ми витратили трохи більше 50 тисяч гривень. Але та увага і те натхнення, які я отримав під час святкування, – безцінні, – переконує опозиціонер.

Вибір клубу Микола Булатецький пояснює тим, що він був дуже зручним для виступу українського рок-гурту «Коzak System».

На святі опозиціонера були його колеги по опозиції, міська влада – в. о. міського голови Віктор Білоусов та його заступник Павло Карась, друзі студентства, активні учасники виборчого процесу, рідні, куми, друзі з рідного села Стукалівка, що на Полтавщині.

– Я був дуже вражений подарунками. Особливо тим, що зробили мої помічники. Вони змонтували фільм з моїх виступів з назвою «Микола Булатецький: позиція». Частина людей під час перегляду навіть розплакалася, – підкреслює Микола Іванович.

Крім того, гості дарували Булатецькому зброю, зокрема, французький кинджал.

– Вони вважають, що далі в мене в житті буде складна боротьба. Озброїли того вечора до зубів, – пригадує Булатецький.

Також опозиціонерові подарували набір слонів, 60 жовтих троянд, козацьке приладдя та інші цінні подарунки.

– Леся та Олег Островські подарували енциклопедію «Україна – козацька держава». Така десь тисячі чотири коштує… – додає Микола Булатецький.

реклама

Коментарі  

 
+4 #18 Семьон 11.09.2013 11:41
Цитую Лінік:
Большому короблю большое плавание и пусть собаки гавкают, а караван дальше идет...Счастливого пути!

Типа как "Титанику" ??? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Семьон 11.09.2013 11:39
Цитую блазень:
Микола іванович, де можна скачати то кіно ? :roll:

Хазанов с Петросяном сложились и выкупили ето кино. Боятся конкуренции 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 блазень 01.09.2013 21:47
Микола іванович, де можна скачати то кіно ? :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Віктор 01.09.2013 14:51
Цитую observator:
Грустно... ============== Леся та Олег Островські подарували енциклопедію «Україна – козацька держава». Така десь тисячі чотири коштує… ========= Это - ДИАГНОЗ. И окончательный приговор.

Що ти бовкнув???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 observator 31.08.2013 00:48
Грустно... ============== Леся та Олег Островські подарували енциклопедію «Україна – козацька держава». Така десь тисячі чотири коштує… ========= Это - ДИАГНОЗ. И окончательный приговор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Омелько 30.08.2013 22:08
Щире, європейське за формою і національне за змістом відзначення Дня народження та ще й в колі вірних і надійних друзів та соратників, викликає повагу і захоплення. Це зразкове свято і добрий приклад для наслідування кожною порядною і простою людиною Черкащини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Alex 30.08.2013 21:09
Цитую ирина:
всего то 50?? ой беднинькие....


(шутко)
он просто очень честный и скромный, ага...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Loki 30.08.2013 20:28
З.Ы. Мир символов - французький кинджал! Наверное подарок приурочен к следам каневских фотографий "врадіївської ходи" ювіляра? "...она мне кинулась на груд (так грудь твёрже),Но в горло я успел воткнуть И там два раза повернуть... Мое оружье..."???))))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Loki 30.08.2013 18:32
Как иногда чертовски приятно осознавать, что фсе это уже прошлое - кошмарное прошлое. И эти блоки: беспартийных коммунистов верующих в Бога, оппозиционеров и власти,"конторы" и инета, колег по опозиції та міської влади, друзів студентства та активних учасників виборчого процесу, рідніх та кумів, друзів и лично импература, преза и их полицейской свиты, уже никогда не будут грабить и убивать, как тебю лично так и членов твоей семьи)))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Микола 30.08.2013 16:48
А скільки на "перепої" вторгували? Чого Валерію не замовили? Під козаків косять?