реклама Делікат

«Абсолютним популізмом» назвав перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко закиди керівника фракції вільних демократів у міській раді Олега Ліходькіна щодо «неспроможності нової влади лобіювати інтереси Черкас в Києві, в Казначействі, в Міністерстві фінансів».

Таку заяву пан Беззубенко зробив у ексклюзивному коментарі інформаційному агентству «Прочерк», відповідаючи на публікацію на сайті Партії вільних демократів, де зазначається, що «більшість позицій, які були заплановані на початку року в Програмі соціально-економічного розвитку, не виконуються», зокрема не облаштовуються дитячі та спортивні майданчики, не встановлюється вуличне освітлення, не ремонтуються тротуари тощо.

– Справді, ні для кого не секрет, що в Україні на сьогоднішній день є проблема з проходженням платежів, зокрема бюджету розвитку, через Державне казначейство, – зауважує Віктор Беззубенко. – Але наголошую: по-перше, це не стосується захищених статей бюджету, а по-друге, це проблема загальнодержавна. Отже, в цьому сенсі немає ніякого значення, хто зараз очолює місто Черкаси.

Віктор Беззубенко зауважує, що міська влада останнім часом сконцентрувала свої фінансові можливості на першочергових заходах – підготовці шкіл та дитячих садків до початку навчального року. Особисто він спілкувався з усіма підприємцями, яким було перераховано аванси, щоб ті продовжили розпочаті роботи.

– Що ж до відновлення проходження всіх платежів через казначейство, то в мене, після спілкування з представниками центральних органів влади, склалося враження, що в цьому питанні буде наведено лад уже у вересні.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 губерман 04.09.2013 12:48
Цитую незнайка:
Тулуб-керуе Джуган-виконуе Джокондочками-становятся население-зменшуеться Всех зарплата бюджетная устраивает Куди людям тикать

якесь хворе марення Шпунтіка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Джуган 04.09.2013 10:43
Сьогодні Кабмін розглядає питання обслуговування місцевих бюджетів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Д... 04.09.2013 09:03
Потім це якось дивно стало нормою БКУ в 2011 році.Хоча асоціація міст до останнього супроводжувала проект. Тепер професійно і послідовно потрібно рухатись вперед.Нами підготовлені пропозиції,опра цьовані АМУ і наразі розглядаються КМУ. Сподіваємось на найшвидшу перемогу! на моє глибоке переконання -це і є європейський ,цивілізований шлях самоврядування та демократії, якщо безперечно вона не геть вільна або обездашена.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Д... 04.09.2013 09:02
Щодо історії ,то можу нагадати,що вперше зазіхнула на кошти мВісцевих бюджетів-пані Ю.Тимошенко.І встановила це правило Постановою КМУ в 2009році при цьому було звільнено з посад двох посадовців,що відмовлялись виконувати зл*чинні накази - Чичуліна та Даневич) як таких,що не відповідають єтиці державного службовця. Знімаю шляпу перед цими людьми!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Д... 04.09.2013 09:01
Віктор Анатолійович!Це вже не популізм , це вже спонукання до корупційних діянь. ВД спонукають " топтати доріжки ","Домовлятися"?-це що ,не корупція ?
Кому дійсно цікаво , яка ситуація в інших містах України,можна ознайомитись в інеті. Місто не в гіршому стані,навіть краще ніж в більшості міст обласного значення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 незнайка 04.09.2013 08:58
Тулуб-керуе Джуган-виконуе Джокондочками-становятся население-зменшуеться Всех зарплата бюджетная устраивает Куди людям тикать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Джуган 04.09.2013 08:11
У нас не найгірша ситуація порівняно з іншими містами .І нформація є доступною в інеті,для кого справді це цікаво.Вперше можливість використовувати кошти місцевих бюджетів з єдиного казначейського рахунку запровадила Ю.Тимошенко в 2009 році . ТОді це була Постанова КМУ. Принципових посадовців,що не схотіли виконувати злочинні накази було звільнено,як таких ,що не відповідають єтиці державного службовця ( Чечюліна Л.,Даневич А.С.). З 2011 року це вже нормв БКУ. МИ як цивілізовані маємо діяти -не " топтати дорожки",не "їздити домовлятися", а пропонувати професійно і послідовно зміни до законодавства. Що місто і робить.Наразі Кабмін розглядає наші пропозиції , узгоджені з асоціацією. Так що панове вільні демократи не штовхайте владу на слизьке, бо це вже змахує на спонукання до корупційних діянь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Василь М. 04.09.2013 00:06
Вітя, не звізди!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Костя 03.09.2013 21:13
Не можете керувати містом регіонали і комуністи, то йдіть додому. Був Одарич, у нього і дороги ремонтувалися і школи робилися до 1 вересня, а у вас Янукович винуватий. Ви хоч про це не кажіть, бо завтра Янукович вас заставить звільнитися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Виктор 03.09.2013 19:44
Беззубенко, говори не говори а ПР приходит капец. Куда бежать будешь?