реклама Делікат

реклама

Із 3 вересня праву смугу ділянки на автодорозі «Золотоноша–Черкаси–Сміла–Умань» (між Черкасами та Смілою) закрито на ремонт, пише газета «Вечірні Черкаси».


Днями працівники дорожньої служби на аварійному відрізку Смілянського шосе (між зеленою зоною за перехрестям с. Руська Поляна – с. Хутори до перехрестя с. Дубіївка – с. Хацьки) накрили дорожні знаки поліетиленом та відділили розбиту смугу руху суцільною лінією. Найближчим часом водії будуть змушені рухатися лише лівою смугою, доки праву ремонтуватимуть. Про це повідомила прес-секретар управління ДАІ в Черкаській області Олена Плаксій.

За словами начальника служби автомобільних доріг у Черкаській області Сергія Лещенка, наразі спеціалісти вирішують, яку технологію застосувати для ремонту 8-кілометрового відрізку автодороги, та оцінюють вартість робіт. За попередньою оцінкою, ремонт затягне на кілька десятків мільйонів гривень та триватиме щонайменше до кінця цього року.

реклама

Коментарі  

 
0 #15 Гоша 06.09.2013 16:22
Цитую lenin:
Сегодня кладут асфальт в сторону Канева и никому етот дождь не мешает

И не одна а 3 бригады
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 lenin 06.09.2013 15:29
Сегодня кладут асфальт в сторону Канева и никому етот дождь не мешает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Гоша 06.09.2013 08:54
Цитую Виктор:
В самый раз вовремя. Как дожди начались так и давай дороги ремонтировать. А летом, когда погода позволяла, где были?

Прям, как у классика: "А судьи кто"? Ремонтом будут заниматься фирмы, принадлежащие начальнику Службы автодорог в Черкасской области Болтову С.Н. (из Луганска) или замначальника - Лещенко С.В. (ему принадлежит печальноизвестн ый ПАТ "Уманьавтодор"). Весной, когда асфальт сойдет со снегом, скажут о необходимости повторного ремонта. Вот такой он - круговорот денег в природе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Семьон 05.09.2013 16:34
Хотел написать...но все уже сказано людьми. Слов нет, как не будет этой "отремонтированн ой" дороги весной следующего года, после такого ремонта. Интересно где и кто обучает этих "эйнштенов" от автодоров всех мастей? Наверное профессор по фамилии О.Бендер или Корейко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 будячок 05.09.2013 12:41
Цитую ирина:
ха-ха...так на фото совсем не та "дорога"...на фото обьездная уже....

яка різниця... головне вартість буде, як казав Loki, начебто там і навіс, і цілий рік коври постелені :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 ирина 05.09.2013 12:20
ха-ха...так на фото совсем не та "дорога"...на фото обьездная уже....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 ирина 04.09.2013 15:44
клоуны есть,цирк тоже...все что надо !!!а если честно- то идиоты!! даже обсурдать нечего!......вот только придет тот час,когда нужно будет за всеее отвечать! достанут вас и в Монаках и в Ницццах!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 я 04.09.2013 15:03
КАКОЙ ГУБЕРНАТОР(ГЕРО Й **АНЫЙ)ТАКИЕ И ДОРОГИ!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Остап 04.09.2013 14:26
Так дощів і чекали......... Нова влада тільки цього і чекала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Братушка 04.09.2013 14:22
Братушки, ну ви ж помните, що заявляли "спеціалісти": такий асфальт можно і нужно класти в дощову погоду...