реклама

реклама

Екс-нардеп і кандидат в нардепи по «проблемному» канівському окрузі №197 Богдан Губський підтверджує свій намір боротися за мандат. Про це він повідомив в ексклюзивному коментарі «Прочерку».

– Враховуючи, що я виграв у свій час вибори, то відповідь очевидна. Коли законопроект буде підписаний, я діятиму виключно в рамках законодавства, – зазначив у коментарі кореспонденту «Прочерку» Богдан Губський.

Нагадаємо, в окрузі №197 нібито переміг самовисуванець Богдан Губський. Однак за результатами паралельного підрахунку опозиції, Даценко «обійшов» Богдана Губського на 4 тисячі голосів. Раніше Даценко підтверджував свій намір повторно балотуватися.

Як відомо, Верховна Рада призначила вибори у 5 одномандатних проблемних округах на 15 грудня.

Як заявив голова профільного комітету Давид Жванія, комітет підтримав компромісний законопроект.

Ним пропонується провести вибори у проблемних округах №94, №132, №194, № 197 і №223.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 observator 06.09.2013 18:04
Будячок, жуй покращення молча, без неприличных звуков!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #12 будячок 06.09.2013 14:50
Цитую observator:
Не стоит ждать многого от Даценнко и Булатецкого.....No pasarán!


я, як сусід 197 округа, слідкуючи за дєятєльностью висше перечіслених, можу сказати що від них взагалі ждати нічого. Хтось вірно підмітив на форумі: СКОМОРОХИ. Навіть виборці, яких вони ТАК ЄЛІ СТРИМУВАЛИ, побачили: ХУ ІЗ ХУ. :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 observator 06.09.2013 14:20
Не стоит ждать многого от Даценнко и Булатецкого. Они будут дисциплинирован ными бойцами фракции, не предадут - но и Кролика Львом не сделают. И свой маленький интерес тоже найдут. Но откровенно красть не будут. И Родиной торговать не станут. Кто может больше - иди и баллотируйся. А вот уважаемому в*рью надо запихать его гречку в его ПРодажную гл*тку. За каждую копейку, потраченную на выборах, они потом по сто гривен у каждого из кармана вытащат. Потому и единый кандидат от оппозиции. No pasarán!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 будячок 06.09.2013 13:49
Цитую ирина:
Губский...еще тот "фрукт"..наверное,трудно будет найти большей политеческой праститутки ,чем ОН!! с кем он только не был....люди,опомнитесь ,за кого вы голосуете??

ні, вже визначились - Олійник :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Софія 06.09.2013 13:46
Бодя, іди гуляй. Тобі вже дорогу на виборах показали. Що, не побачив? Дубль 2. Бодя пролітає як фанера над парижом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 будячок 06.09.2013 13:19
а Даценко за "випробувальний" нардептермін теж себе заПіаРив добряче! Цікава парочка зібралася, а ще й як битися начнуть!! Ну хто там про віскарь? Я тут :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Нестор Іванович 06.09.2013 12:54
Ох і брехун, Губському схоже набрехати, як дурному мила наїстися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 ирина 06.09.2013 08:26
Губский...еще тот "фрукт"..наверное,трудно будет найти большей политеческой праститутки ,чем ОН!! с кем он только не был....люди,опомнитесь ,за кого вы голосуете??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 Олександр 05.09.2013 22:54
Пане Богдане, готові знов проголосувати за вас, тільки тепер вже не за 200 грн , а за 250, вибачте ціни ростуть - жителі Руської Поляни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Сірко 05.09.2013 22:27
Бідний Бодя, бідний Бодя... Знов положить мільйони і пролетить. НУ, і хто його розумним назве після цього?