реклама

реклама

Верховна Рада призначила вибори у 5 одномандатних проблемних округах на 15 грудня. Про це інформує "Українська правда".

Переможці в «проблемних» округах Микола Булатецький і Леонід Даценко отримали можливість ще раз позмагатися за перемогу

Переможці в «проблемних» округах Микола Булатецький і Леонід Даценко отримали можливість ще раз позмагатися за перемогу


За таке рішення проголосували 371 депутат.

Як заявив голова профільного комітету Давид Жванія, комітет підтримав компромісний законопроект.

Ним пропонується провести вибори у проблемних округах №94, №132, №194, № 197 і №223.

Законом визначається, що виборчий процес повторних виборів депутатів розпочинається за шістдесят днів до дня голосування у разі якщо цей Закон набере чинності за шістдесят два або більше днів до дня голосування.

Висування кандидатів у народні депутати України – розпочинається з першого дня виборчого процесу.

Як відомо, опозиція наполягала на проведенні виборів 15 грудня. Партія регіонів пропонувала провести вибори пізніше.

28 жовтня 2012 року відбулися вибори до Верховної Ради.

5 листопада 2012 року Центральна виборча комісія визнала неможливим установлення достовірних результатів голосування в мажоритарних округах №№94, 132, 194, 197, 223.

В опозиції вже заявили, що на 5 округах висуватимуть своїх "переможців".

На 94 окрузі – це Віктор Романюк, на 132 – Аркадій Корнацький, на 197 – Леонід Даценко, на 194 – Микола Булатецький, на 223 – Юрій Левченко.

реклама

Коментарі  

 
-2 #27 бу-га-га 07.09.2013 21:57
І ще. Одарич буде д*рнем якщо не піде на вибори. У нього 100% перемога
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 бу-га-га 07.09.2013 21:56
І ще. Людина яка продається за 3 тисячі американских басів в принципі не може бути нардепом. Не той масштаб. Народний депутат України продається мінімум за 1 млн. баксів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #25 бу-га-га 07.09.2013 21:52
Цитую Віктор:
Вважаю що виборці, які голосували за цих кандитатів повинні знову віддати за них свій голос і за принципу. Адже виходить, що їхні голоса, на попередніх виборах проігнорували, або самі виборці помилились. Та я вважаю що люди зрозуміли як їх кинули і ппідтвердять свій вибір.



підтвердять вибір щоб їх знову кинули? Мало отримати голоси виборців. треба ще мати ресурс організаційний, адміністративни й і фінансовий щоб їх утримати. Льонька і Булатецький такого ресурсу не мають. І тому ймовірність їх перемоги. як і минулого разу дорівнює нулю. Хіба це комусь не очевидно? Вони не зможуть перемогти навіть якщо за них проголосує 100%.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #24 2121 06.09.2013 23:06
Аааа, так вот почему Вы так за них (КСН)боролись!! !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #23 Loki 06.09.2013 20:52
„Ну кажись пошли дела потихоньку!»(с) Уверен,этих двух «олканов» в игру пристроил!Кто-то из нормальных людей,уж если не виски,то чарочку бонґы,ну или минимум круґ пыва-выпьет!Ставки на ПР со товарисчи-нэ комильфо(бурачи ха нэ напыток,но-уверенность в победе!).Рисковым черкасским пыдпрыємцям,име ющим пинензы на откат-дарю идею!По началу арендовать помещение и узаконить в нём политический тотализатор!Выв еска(типо «Политт(д)урка! ).Работы–минимум для 3х ґенерацій засновныка!Всяк ие там флешмобы от власти-выборы(презика, дебилтатов,почё тных директоров и вице-дирехтуров,в.о.и их вице.,)-на лет 100 гарантированно! В межсезонье-спорт!Ойро 2ХХХ,хто скоко втратыв на осколе,асфальте , дусте,проводке газопровода в село Тиньки,..!Дерзайте пановэ!Фортуна любит смелых!Gaudeamu s igitur,juvenes dum sumus!Carpe diem!Ну,а если быть такими серьёзным, как большая половина комментаторов ресурса-то Лернейську гідру,живущюю в Ірдынськых болотах "конченной и заспанной",вам никогда не победить!Улыбай тесь пановэ!!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 06.09.2013 17:02
Вибори виграє той кандидат, на стороні якого гратиме 5 колона Одарича - 19 КСН !
Прикро, що діюча міська влада не дооцінює їх потужність і ще знищила їх...
Сьогодні депутати жують соплі, завтра - кусатимуть лікті...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 будячок 06.09.2013 12:33
Цитую Форевер:
Цитую Братушка:
Ну, що братушки, заб'ємо парі на віскі стосовно результатів перевиборів?

Фамилии на кого ставиш и размер ставок в студию!!!!!!


ОДОБРЯМС :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #20 Семьон 06.09.2013 12:05
Хорошо что в декабре и заранее объявили. После тусни в "Манхэтене" успеют отойти и до нового года еще время останется чтобы не уйти в загул или как там по ихнему, в "дурку"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Форевер 06.09.2013 10:45
Цитую Братушка:
Ну, що братушки, заб'ємо парі на віскі стосовно результатів перевиборів?



Фамилии на кого ставиш и размер ставок в студию!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #18 Віктор 05.09.2013 23:42
Вважаю що виборці, які голосували за цих кандитатів повинні знову віддати за них свій голос і за принципу. Адже виходить, що їхні голоса, на попередніх виборах проігнорували, або самі виборці помилились. Та я вважаю що люди зрозуміли як їх кинули і ппідтвердять свій вибір.