Він заявив, що не проти перевиборів та назвав певні умови. Детальніше його дописі нижче:
«Як лідер «Вільних демократів одразу заявлю: наша політична сила не проти перевиборів у Черкасах. Але хочу запропонувати умову: всі разом і мер, і депутати! І тоді буде розставлена крапка у маніпуляціях. У Анатолія Бондаренка немає більшості у міській раді, однак є радники, які кажуть: «Налякай їх виборами». Є частина політичного бомонду, яку не обрали в міську раду на останніх виборах, тому вони в один голос, як мантру, повторюють: «Перевибори, перевибори».
Юридичні підстави для перевиборів відсутні.
Юридичних підстав розпустити міську раду Черкас немає. Ті пункти, про які говорить міський голова Бондаренко, у більшості випадків стосуються господарської частини міста, а точніше земельної. Міська рада не виділила одному генералу землю, мотивуючи тим, що спершу наділи мають отримати реальні АТОшники, які воювали на передовій, а не вищі офіцери, що тинялися в тилу. Генерал звернувся до суду і виграв його. Тепер мер Бондаренко намагається дорікнути міським депутатам, що вони неправі і їх треба розпустити. І таких справ – 15. Усі вони скандальні і коли мер говорить, що міська рада не права, то у мене закрадається думка, що він стоїть на стороні генералів, а не звичайних АТОВців.
Розпуск ради від Ради
За всю історію України я не пригадую жодного випадку, коли Верховна Рада проголосувала за розпуск міської ради обласного центру. Хоча ні. Був такий випадок. У 2014 році. Тоді Верховна рада розпустила Черкаську міську раду, в якій протягом року з 2013 по 2014 плідно рука об руку працювала «Батьківщина» і Партія Регіонів. Тоді Одаричу вдалося домогтися розпуску ради. Але Бондаренко не Одарич. І мотивація тоді була куди серйозніша, ніж зараз!
А тепер проаналізуємо, чи погодяться на перевибори в окремому обласному центрі провідні політичні сили представлені в парламенті
Ті, які будуть проти:
БПП – 138 голосів
РПЛ – 21 голос
Народний Фронт – 81
Разом – 240 голосів
Якщо хтось і погодиться, то є ще 50 голосів позафракційних і група «Воля народу» (18 голосів). То їхніх голосів вистачить, щоб не йти на «поводу» у радників Бондаренка.
На вибори всі разом!
Міський голова Анатолій Бондаренко, вочевидь, отримав результати соціології, де йому соціологи «намалювали» рейтинг в 30-35% і сказали, що він не переможний. Все це добре, але рік тому у Бондаренка був рейтинг 67%. Втрата за рік мінус 35%. Це ж треба так «розтринькати» довіру жителів. І тут я нагадаю, що вибори у нас в два тури. 35% не достатньо, щоб перемогти в першому турі. А в другому турі, маючи шалений анти рейтинг, можна пролетіти… І впевненість у «непереможності» може зіграти поганий жарт. Наполеон теж вважав себе непереможним. Закінчив життя в засланні.
Тому якщо мер Бондаренко хоче виборів, то краще на них йти всім разом і меру і депутатам. Але мер не подав щодо себе жодного звернення до Верховної Ради. Що ж так? Слабо? Боїмося втратити «усе, що було нажито непосильним трудом»?
Пропозиція «Вільних демократів»
Одним пострілом – трьох зайців. Вибори міської ради, вибори мера Черкас і приєднання найближчих сіл до Черкасах. Такі собі вибори в Черкаську ОТГ. І місто розширимо, і нових черкащан в нашу велику родину запросимо, і нову міську раду оберемо (у такому випадку депутатів буде більше) і нового мера виберемо.
Хто за приєднання Свідівка, Геронимівки, Червоної Слободи, Хуторів і Руської Поляни з подальшими виборами міського голови і міської ради, лайк і перепост!» - закінчив депутат допис на жартівливій ноті.
реклама
Коментарі
Тю, а як же Набокіна?
Брехливий мужичок! Віри нема. Бреше і поправляється! Знову бреше!
давай приєднуй Свідівки, Геронимівку, Червоне Дишло, Хутори і Рузьку Поляну
не одним а трьома пострiлами,мало своїх жлобiв,ще давай на розплiд,
Да прикид смени,одеть нечего,гопота подзаборная.
Та давай уже и Смелу присоединим,а к 2050году Чикаго
Стрічка RSS коментарів цього запису