- Зміни в соціально-економічному житті країни торкнулися і Черкащини, - зазначив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб, коментуючи позицію Президента України щодо розвитку держави, яку Віктор Янукович озвучив під час нещодавнього інтерв’ю провідним телеканалам.

Пріоритетним напрямком у розвитку промисловості Черкащини Сергій Тулуб відзначив переорієнтацію на внутрішнє споживання та реалізацію програм імпортозаміщення, зазначається в матеріалі прес-служби голови.

- Для підтримки місцевого виробника, зокрема, розроблена та реалізується інформаційна кампанія «Товар Черкащини». Я особисто контролюю це питання під час робочих поїздок до районів, і можу сказати, що сьогодні у цьому напрямку вже є певні результати: продукція від черкаських виробників стає все популярнішою серед населення області. Разом із цим, ми зберігаємо лідируючі позиції в агропромисловому комплексі. За словами Віктора Федоровича, в цілому по Україні виробництво продукції галузі зросло на 15% у порівнянні з минулим роком. Зібрано один із найкращих за роки незалежності врожаїв зернових і зернобобових культур – понад 50 млн тонн. Це дасть змогу забезпечити стабільні ціни на продукти харчування, зокрема, хлібобулочні вироби, - наголосив Сергій Тулуб. - Українська економіка встояла під тиском світової кризи. Скорочення ВВП у першому півріччі 2013 року, як і у країнах Європи, становить лише 1%. Важливо, що приблизно на 10% скоротився валовий зовнішній борг. Отже, країна, попри спекуляції про дефолт, має можливість вчасно відповідати за своїми зобов’язаннями.

Приріст реальної заробітної плати за перше півріччя 2013 року склав 9,6%, а середньомісячна зарплата станом на 1 серпня становить по Україні 3222 грн. Поряд із цим, заощадження громадян у гривні за 7 місяців зросли на 25% у порівнянні з минулим роком.

- Отже, люди довіряють банківській системі держави. Встояти під тиском кризи допомогли і своєчасно проведені податкова реформа та дерегуляція підприємництва. Завдяки цьому за три роки кількість зборів і податків скоротилася майже наполовину, - коментує позицію Президента голова Черкаської облдержадміністрації.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #14 маркиза 06.09.2013 15:47
Цитую Софія:
Цитую маркиза:
Цитую Софія:
Кому, кому а Партії Регіонів люди не довірять точно, Хаме Тулубе. Спустіться на землю. Ціла машина регіоналів при владі не змогла забезпечити такій "прекрасній" партії регіоналів перемоги. Про що ти, голубе???



да ладно)) по-моему, "машина" таки все смогла:)
вопрос только в том, что часто кричат и критикуют не те, кто на самом деле негодует за народ, а тот, кто просто не успел (или кого не вазяли) в ту самую машину...

НЕ ЗМОГЛА. І НЕ ЗМОЖЕ.ЗЛАМАЛАСЬ ЇХНЯ МАШИНА. ДАЙ БОГ ЩОБ НАВІКИ.



капс лок, как лучший метод переубеждения??))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Софія 06.09.2013 15:29
Цитую ...:
Цитую Софія:
Кому, кому а Партії Регіонів люди не довірять точно, Хаме Тулубе. Спустіться на землю. Ціла машина регіоналів при владі не змогла забезпечити такій "прекрасній" партії регіоналів перемоги. Про що ти, голубе???

Тим не менш, на виборах віддають свої голоси саме за Партію регіонів. То може проблема не в партії?..
На жаль, біда в продажності українців.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Софія 06.09.2013 15:27
Цитую маркиза:
Цитую Софія:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Софія 06.09.2013 15:24
Цитую проти всіх:
Цитую Софія:
Кому, кому а Партії Регіонів люди не довірять точно, Хаме Тулубе. Спустіться на землю. Ціла машина регіоналів при владі не змогла забезпечити такій "прекрасній" партії регіоналів перемоги. Про що ти, голубе???


такі як ти, Софіє, не тільки писатимуть за гроші коментарі на Прочерку, а й голосуватимуть за 200 грн за регіони. як і цього разу, проголосували ж
Помиляєшся, друже. Дуже помиляєшся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 ... 06.09.2013 15:20
Цитую Софія:
Кому, кому а Партії Регіонів люди не довірять точно, Хаме Тулубе. Спустіться на землю. Ціла машина регіоналів при владі не змогла забезпечити такій "прекрасній" партії регіоналів перемоги. Про що ти, голубе???

Тим не менш, на виборах віддають свої голоси саме за Партію регіонів. То може проблема не в партії?..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 маркиза 06.09.2013 14:30
Цитую Софія:
Кому, кому а Партії Регіонів люди не довірять точно, Хаме Тулубе. Спустіться на землю. Ціла машина регіоналів при владі не змогла забезпечити такій "прекрасній" партії регіоналів перемоги. Про що ти, голубе???



да ладно)) по-моему, "машина" таки все смогла:)
вопрос только в том, что часто кричат и критикуют не те, кто на самом деле негодует за народ, а тот, кто просто не успел (или кого не вазяли) в ту самую машину...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 проти всіх 06.09.2013 14:30
Цитую Софія:
Кому, кому а Партії Регіонів люди не довірять точно, Хаме Тулубе. Спустіться на землю. Ціла машина регіоналів при владі не змогла забезпечити такій "прекрасній" партії регіоналів перемоги. Про що ти, голубе???


такі як ти, Софіє, не тільки писатимуть за гроші коментарі на Прочерку, а й голосуватимуть за 200 грн за регіони. як і цього разу, проголосували ж
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Софія 06.09.2013 13:49
Кому, кому а Партії Регіонів люди не довірять точно, Хаме Тулубе. Спустіться на землю. Ціла машина регіоналів при владі не змогла забезпечити такій "прекрасній" партії регіоналів перемоги. Про що ти, голубе???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Нестор Іванович 06.09.2013 12:50
Зміни в соціально-економічному житті країни торкнулися і черкащини... Та так торкнулися, так торкнулися, що завдяки цим змінам сільську медецину знищили, сільську школу донищуєте, людей як на Черкащині , так і в Україні щодень меньшає, а вас, вир*дків, скоро порозриває від вашого покращення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 будячок 06.09.2013 12:30
спочатку рівнялися до 1913 року, тепер- до 2013 :cry: пройшло століття, а ми як були були холопами при ПАНОВІ так і залишилися :-* БОЖЕ ЦАРЯ ХРАНІІІІ :lol: :lol: :lol: