реклама Делікат

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб на своїй першій після відпустки прес-конференції повідомив, що отримав на день народження багато гарних і цікавих подарунків. Про це він сказав, відповідаючи на запитання «Прочерку».


Нагадаємо, що у відпустці Сергій Тулуб відсвяткував свій ювілей – 60-річчя.

– Взагалі, це приємна новина, що ти народився. Так сталося, що я в житті пройшов дуже потужний шлях. У мене дуже багато друзів. Знаєте, я, мабуть, єдина така людина, яка не має ворогів. А може мені так задається, – зауважив Сергій Тулуб.

Губернатор повідомив, що йому подарували багато подарунків, які були гарні і цікаві.

– Знаєте, це були подарунки від серця і душі. Бо до мене на свято прийшлиа друзі, а інших я не кликав, – пояснив Сергій Тулуб.

Як відомо, Сергій Тулуб народився 13 серпня 1953 року у Донецьку.

реклама

Коментарі  

 
+5 #10 Мститель 10.09.2013 08:31
Цитую Виктор:
Лучший подарок - это чтобы он свалил отсюда и забыть про него как о кошмарном сне. :lol:

Сам он не уйдёт,да и от перемены мест слагаемых, сумма не меняется. Единственно правильное решение это собрать всю эту голубую "шалупень" во главе с "пенькобежцем"и..."Не каждый голубой может доплыть до середины Днепра"...!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 володимир 10.09.2013 06:46
мєдальку йому - "ворог українців"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Жека 09.09.2013 22:02
Цитую Ди***:
Самий гарний подарунок зробив Жека Влізло - вілу в Іспаніїї...

Зависть плохое качество и к сожалению оно присуще большинству украинцев. :cry: Борисыч, Вы на верном пути, раз появилось столько недовольных. Гнобить и еще раз гнобить. Респект Вам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 маркиза 09.09.2013 16:15
Цитую Нестор Іванович:
Ворогів немає лише у душевно хворих людей. Тому, що ображатися, а тим більше вогогувати з душевно хворим протиприродно, адже Господь позбавив таку людину розуму. Коли здається (наприклад як Тулубу) то це теж недобра ознака. Так, що чим би дитя не тішилось (хочби і подаруночками), тільки б облась перестало гвалтувати.



якщо ви так постійно говорите про людей, не дивно, що у вас ворогів повно)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Нестор Іванович 09.09.2013 15:43
Ворогів немає лише у душевно хворих людей. Тому, що ображатися, а тим більше вогогувати з душевно хворим протиприродно, адже Господь позбавив таку людину розуму. Коли здається (наприклад як Тулубу) то це теж недобра ознака. Так, що чим би дитя не тішилось (хочби і подаруночками), тільки б облась перестало гвалтувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Руїни подолано!!! 09.09.2013 15:36
Здається, борисович, здається! І хреститься потрібно коли несеш таку нісенитницю...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Калавур 09.09.2013 14:45
И скоко милдионов наподарили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #3 Виктор 09.09.2013 14:24
Лучший подарок - это чтобы он свалил отсюда и забыть про него как о кошмарном сне. :lol: