реклама Делікат

реклама

На фото – Марина Бакланова

На фото – Марина Бакланова

Днями директор департаменту освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова влаштувала своїм підлеглим диктант. Про це вона повідомила в коментарі «Прочерку».

– Основна мета цього заходу – щоб спеціалісти перевірили рівень своєї грамотності. Ми готуємо документи, працюємо з людьми, тому повинні писати й говорити грамотно, – вважає Марина Леонідівна.

Ідею вона запозичила з попереднього місця роботи – Черкаського бізнес-коледжу, де такі диктанти були традиційними.

– Працівники міськвиконкому сприйняли таку ініціативу з обережністю. Мабуть, подумали, що за результатами можуть бути вжиті якісь репресивні заходи, – сміється Марина Бакланова.

Взяла участь у написанні диктанту і сама Бакланова. Екзаменування ж проводила вчителька української мови та літератури, голова методоб’єднання вчителів української мови і літератури Валентина Москальчук.

– Вона ставила лише оцінки, що були вище 8 балів. Там, де бали були нижчими, вона просто вказувала помилки. Роботи я сьогодні роздала працівникам особисто в руки. Ніякого оприлюднення не було, – запевнила Марина Бакланова.

Між тим вона зазначила, що гарно написали диктанти керівництво департаменту, а також чиновники з відділу спорту.

– До речі, останні найбільше бубоніли, казали: «Влаштуємо вам крос, от тоді ви побачите…» Хоча вони теж мають рацію, тому що ми маємо бути не лише грамотними, й а здоровими, – зазначає Марина Леонідівна.

Також вона запевнила, що диктант був не дуже складним. Чиновники під диктовку написати текст про пісню «Червона рута». Так у департаменті освіти та гуманітарної політики вирішили відзначити День грамотності, що святкується 8 вересня.

Утім, на диктант прийшли не всі. Зокрема, відсутня була нова директорка управління сім’ї, молоді та спорту Ольга Сисоєва.

– Її не було. Але не лише її. Ми всі виконуємо певні обов’язки. Якби я повідомила про це за два тижні, то підійшла б до питання відвідування суворо. Однак оскільки це було повідомлено в понеділок, у людей вже були заплановані свої зустрічі, – пояснила відсутність кількох чиновників Марина Бакланова.

Вона сподівається, що з часом такий захід стане в мерії традиційним.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 ирина 11.09.2013 08:46
Моисеева это тоже касается!!! позорище!!! какакую страну проср*ли,ах ...
Цитую незнайка:
Ирина А так как Билоусов 23-летнего юношу ДИРЕКТОРОМ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Вышинский 10.09.2013 19:59
Не вижу ничего против диктантов. Это развивает мозг в какой-то степени. Сысоева не пошла по вышеуказанной причине
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 незнайка 10.09.2013 16:08
Ирина А так как Билоусов 23-летнего юношу ДИРЕКТОРОМ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 ирина 10.09.2013 15:33
йшов "мимо"-проходь! як можна ставити людей без відповідної освіти,а ГОЛОВНе без досвіду роботи на такі посади??
Цитую Йшов мимо:
Участь у диктанті була добровільною. Написали його далеко не всі працівники МВК. То чому саме присутність чи відсутність Сисоєвої стала предметом обговорення в статті та в коментарях?! Жоден з чиновників на керівних посадах не прийшов до влади без "рекомендації". Дайте людині спокій, годі зціджувати отруту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Йшов мимо 10.09.2013 14:37
Участь у диктанті була добровільною. Написали його далеко не всі працівники МВК. То чому саме присутність чи відсутність Сисоєвої стала предметом обговорення в статті та в коментарях?! Жоден з чиновників на керівних посадах не прийшов до влади без "рекомендації". Дайте людині спокій, годі зціджувати отруту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Петрушка 10.09.2013 12:35
А мені Ольгу Валеріївну навіть стало шкода. Не прийшов на диктант же багато хто, а всі горшки - знову на Ольгу Валеріївну.
А може й справді людина зайнята. Вона єто, знання і вміння збирає у старших колєг. Щоб знати як підіймати країну з колін. Особливо сім*ю, молодь та спорт)
Так шо агласітє вєсь спісак, хто не прийшов!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Loki 10.09.2013 11:13
Ну а пришла бы она на диктант, ну провалила бы его. Шо от этого в её жисти поменялось бы? Статья здесь "сысоева провалилась под лёд знаний"? Стала бы в очередь на бирже труда, или главой какого нибудь вновь созданного "департамента борьбы с безграмотностью "? Какой вариант вы выбираете? Вы все забыли чему учит ваш прокурор своего мелкого - "диплом в этой жисти не главное, отпрыск мой!"))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Дід Трохим 10.09.2013 11:06
Оля - дєвушка особєнная, ну тут вона права на всі сто. Якшо в робочий час - то питається - якого? Якщо після роботи - то так само.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 ирина 10.09.2013 10:58
Про що розмова? Якщо пЕрмер-міністрр два слово українською сказати не може!! А ми про Сисоєву!! Невже ще є особи,яким так і не зрозуміло,що до влади йдуть не для людей,а з корисних цілей( для особистої наживи)!!!!!! Як державний чиновник може бути мульти мільйонером?? Невже він так просто лишить свій бізнес і піде працювати на 20 тис. грн.( депутат ВР). А потім самі і ображемося,коли нас називають нація ... ( багато поганих слів-словосполучень, навіть писати не хочу)...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #4 Черкащанка 10.09.2013 10:43
Кажется Баклановой нечем занятся? Пусть своими екзаменами занимается в колледже.