Із сьогоднішнього дня Ірина Топчій більше не очолює департамент освіти та гуманітарної політики МВК. Її звільнили згідно з розпорядженням в. о. міського голови Віктора Білоусова.

 

Як повідомляють джерела «Прочерку», після звільнення Ірина Топчій повернеться на посаду директора Черкаської гімназії №9, де й працювала до того, як очолила міську освіту.

На сьогоднішній нараді у міськвиконкомі в. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов представив нового директора департаменту освіти та гуманітарної політики. Ним стала заступник директора з виховної роботи та міжнародних зв’язків Черкаського державного бізнес-коледжу Марина Бакланова.

– Вона закінчила Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, диплом з відзнакою за спеціальністю «Математика та інформатика». До речі, школу закінчила теж із золотою медаллю. Крім того, додаткову освіту отримала в Києві. Має стаж роботи керівником – 7 років, педагогічний стаж – 15 років. Спеціаліст вищої категорії, методист. Має науковий ступінь кандидата економічних наук. Має 35 наукових робіт. Свого часу працювала в ЗОШ № 22, потім – вчителем математики в «Берегині». Із 2006 року – заступник директора з міжнародних зв’язків та виховної роботи в бізнес-коледжі – зачитав коротку довідку Білоусов.

Марина Бакланова – новий директор департаменту освіти та гуманітарної політики МВК. Фото – із сайту «Про головне»

Марина Бакланова – новий директор департаменту освіти та гуманітарної політики МВК. Фото – із сайту «Про головне»

Він додав, що останнім часом Бакланова була також радником міського голови.

– Я вам бажаю успіхів, щоб ви нових вершин досягли. І щоб наша освітня галузь у Черкасах була не гіршою, ніж в бізнес-коледжі, – побажав Віктор Федорович.

Нагадаємо, інформація про звільнення з посади Ірини Топчій вже неодноразово звучала з вуст місцевих політиків. Зокрема, голова фракції Партії регіонів у міськраді Ігор Мельников казав «Прочерку», що подальше працевлаштування депутатки від ПР Ольги Сисоєвої частково залежить від кадрових перестановок у департаменті освіти.

Натомість депутатка обласної ради Наталія Старікова, дізнавшись про можливе звільнення Ірини Топчій, написала вчора на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» про відсутність підготовки шкіл і садочків до нового навчального року.

«А мені на думку приходить жахливий стан дитячих садків №79, №80 та підготовка, а точніше, ії відсутність, до нового навчального року! Невиконання соціально-економічної програми Черкаської області на 2013 рік… Але не тільки Ірина Топчій в цьому винна, але й місцева влада несе відповідальність. А не пора і ій на «вихід»?» – пише про необхідність розпуску міської ради Старікова.

Крім того, про можливе звільнення Ірини Топчій писав минулого тижня у групі «Комітет захисту Черкас» соціальної мережі «Фейсбук» і депутат міської ради, директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник. Зокрема, він зазначив, що «Іра Топчій зараз у дуже скрутному становищі», а «претендент на посаду вже й коридорами виконкому ходив».

Незадоволення роботою Ірини Топчій висловив також минулого тижня на нараді і в. о. міського голови Віктор Білоусов. Тимчасовий мер Черкас поставив оцінку «незадовільно» готовності шкіл до початку навчального року.

реклама

Коментарі  

 
+2 #109 незнайка 10.11.2013 07:23
Теперь тетя-главный распорядитель городских освитянских коштив Детей во время каникул на субботник голыми руками берег Днепра убирать не посылают? И слава Богу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #108 Бобік ОСВІТИ 09.11.2013 21:56
Баклажанова - какой шальной ее туда посадил.. от нее одна пустота в мыслях образуется в лучшем случае... а про то что лучше не нашлось - вообще не разговор. такими кадрами разве что только черный пиар проводить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #107 ЗРИТЕЛЬ 09.11.2013 21:53
Баклажанова - редкосный персонаж - глухой как пробка, абсолютно не на своем месте.
Стыдно что образованием керуют такие кадры
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #106 федор 24.08.2013 18:30
Цитую oleg:
Цитую Федор:
Коллектив то департамента образования лишился истерички, а вот коллектив-то гимназии № 9 ее снова приобрел. Объясните пожалуйста, по какой это милости для этой "мамки" освободили доныне занятое место и оставили для ее величия уже при ней аж...(внимание) семь заучей????????????? Не кажется ли Вам, что уж очень раздут для нее штат руководства при том, что вся страна пытается во всем экономить, в том числе и в численности чиновников.

Для того щоб таке писати (про 7 заучів) потрібно хоч трохи розбиратися в освітній сфері. Минулого року в 9 школі навчалося 1187 учнів тоді як у 33(наприклад) десь вдвічі менше - але там 4 заучі. Тож якщо у 9 вдвічі більше учнів ніж в 33 то й заучів буде більше.

Кстати, гимназия в прошлом году, при численности 1187 учеников, справлялась силами 1 директора и 6 заучей. Не кажется ли тебе странным, что вдруг возникла уж очень огромная необходимость увеличить этот штат еще на одну единицу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #105 Ш... 22.08.2013 20:34
Цитую Саша:
Топчій порушувала закони та права працівників в галузі освіти, а місцеві профспілки під керівництвом Федорченко, Жалдак та Могіли підтримували Топчій в цьому. Що це, як не корупція? Топчій довела високий рівень корупції в місцевій освіті, а також у всіх гілках влади в Черкасах, у тому числі судовій та правоохоронній владі, яка покривала зл*чинну діяльність Топчій. Ганьба корупціонерам!

Діяльність місцевих профспілок в освіті Черкас є корумпованою. Збір профвнесків в дитсадках та школах в Черкасах - окрема тема для прокуратури та УБЕЗ для розслідування. А ще одна тема - розподіл квартир від профспілок освіти, які насправді квартири надають тільки своїм. От наприклад, колишній начальник освіти Лавренюк, який мав хорошу квартиру і не потребував житла, в 90-роках отримав від профспілок ще одну квартиру на Митниці, яку потім віддав своєму сину. В той же час, вчителі, які жили на зйомних кімнатах і потребували квартиру, не отримали від профспілок нічого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #104 Саша 22.08.2013 15:49
Топчій порушувала закони та права працівників в галузі освіти, а місцеві профспілки під керівництвом Федорченко, Жалдак та Могіли підтримували Топчій в цьому. Що це, як не корупція? Топчій довела високий рівень корупції в місцевій освіті, а також у всіх гілках влади в Черкасах, у тому числі судовій та правоохоронній владі, яка покривала зл*чинну діяльність Топчій. Ганьба корупціонерам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #103 Впереди планеты всей 22.08.2013 15:31
Цитую Свідок:
Написано правду, тільки не від імені Могили І.І.

Якщо знаєте, що написано правду, може ще пару цікавих фактів напишете про Федорченко, Жалдак та Могилу? Місцева профспілка за рівнем корумпованості скоро наздожене міську раду часів Одарича. Таке кубло брехунів та корупціонерів ще треба пошукати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #102 Свідок 22.08.2013 15:04
Написано правду, тільки не від імені Могили І.І.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #101 Дайош? 22.08.2013 14:59
Дайош 200 коментів під ТОП-новиною! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #100 Олена 22.08.2013 14:51
Цитую Свідок:
Так Могтла І.І і до цього часу перебуває в малому актовому залі профспілки і тому фізично дописувачим він не може... Якщо кому то треба написати відгук, будь ласка, пишіть від свого імені...

Ваше прізвище мабуть - "Свідок"? Чи може прізвище Могила носить тільки заступник голови обласної профспілки? Чи може неправду написали про Федорченко та Жалдак?