реклама Делікат

реклама

Прес-секретарем виконуючого обов’язки міського голови Черкас з 4 вересня призначено Юлію Крапиву. Про це йдеться в розпорядженні від 3 вересня 2013 року, копія якого є в розпорядженні «Прочерку».

Фото Юлії Крапиви з соцмережі "ВКонтакті"

Фото Юлії Крапиви з соцмережі "ВКонтакті"

Відповідно до тексту, посада Юлії Крапиви звучить так: заступник директора департаменту – прес-секретар міського голови департаменту організаційного забезпечення. Керівником департаменту є Лілія Маліщук.

Юлія Крапива відома в колах черкаських журналістів. Вона тривалий час очолювала прес-службу черкаської «Батьківщини», а після цього була прес-секретарем нардепа Богдана Губського.

реклама

Коментарі  

 
+4 #60 Тимофей 12.09.2013 10:09
А я вважав раніше Білоусова чесним і порядним керівником. Якби не його комуністичні гасла, може б і голосував за нього. А зараз влада його спохабила. Він не зробив нічого на ці чотири місяці, що він при владі. За таке треба за старим комуністичним звичаєм відправляти в Сибір.
А це правда, що син Білоусова працює в прокуратурі і після імпічменту Одарича синочка підвищили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #59 маркиза 12.09.2013 09:53
Цитую observator:
Цитую Татьяна:
Блистательнейши е вы наши обитатели сего террариума друзей,ну хватит яд распылять.Профессиональне йшие вы наши!Кто вам не дает стать пресс-секретарем, замом , пупом?! Наработайте такой послужной список,как у Крапивы и вперед! А то, как по стене других размазывать, так все горазды. А как до работы, то выбрать не из кого.

С таким послужным списком, как у Крапивы, я бы повесился, чтобы детей не позорить. ...................................


да у вас, уважаемый, ооочень личные мотивы, как я посмотрю ;)
можете попробовать сделать то, о чем вы сказали, хотя бы потому, что жить с такой желчью тяжело...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #58 маркиза 12.09.2013 09:22
Цитую observator:
Маркиза, не надо демагогии! Дома строят для ЛЮДЕЙ, и услуги - ЛЮДЯМ оказывают: какие бы они ни были. А если начальник ЖЭКа сплаляет на строительство дачи чинуши из ОДА стройматериалы, предназначенные для ремонта жилфонда - не строители за то в ответе, а эти ворюги. И училка виновата не тогда, когда пытается чему-то научить мажорного дебила, а когда ставит ему незаслуженную оценку. Хотя, если папаша недоросля за это в классе мебель поменяет - и за то её осуждать нечего. И адвокат, даже защищающий убийцу - лишь помогает суду и прокурорам вместе найти истину - виновен ли подсудимый и какого наказания заслуживает. Конечно ,если это адвокат, а не тварь позорная ,которая суёт взятку такой же твари в мантии за незаконное решение суда


ох, даже боюсь даже представить кем работаете вы ;)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #57 незнайка 12.09.2013 07:42
Не дорвался до власти на выборах Билоусов то теперь дорвавшись-поворачивает все УЗАД РАНЧЯ БИЛО ЛЮЧЧЯ Помощнички с советничками соответствуют своему НАЧАЛЬНИЧКУ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #56 Антон 11.09.2013 23:26
А можна уточнити яка зарплата з преміями і нарахуваннями у нового прес-секретаря?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #55 Оксана К 11.09.2013 23:25
Юля Крапива, скажіть, якщо ви так займаєтеся піар-службою, нащо ота інформація на сайті міської ради?

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/newsread.php?view=5932&s=1&s1=17

Раніше інформували що і коли відбувається в мерії, і коли можна подивитися це на камеру. Де зараз ця інформація?

Ось в цій інформації
http://www.rada.cherkasy.ua/ua/newsread.php?view=5931&s=1&s1=17

Лірики більше, ніж самого тексту.
Якщо ви хочете щось показати, відвернути людину, то зробіть фото поганих грибів, покажіть репортаж з інфекційної лікарні, де лежать люди з отруєнням.
А так це лише показуха і робота для галочки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #54 observator 11.09.2013 22:30
Цитую Татьяна:
Блистательнейши е вы наши обитатели сего террариума друзей,ну хватит яд распылять.Профессиональне йшие вы наши!Кто вам не дает стать пресс-секретарем, замом , пупом?! Наработайте такой послужной список,как у Крапивы и вперед! А то, как по стене других размазывать, так все горазды. А как до работы, то выбрать не из кого.

С таким послужным списком, как у Крапивы, я бы повесился, чтобы детей не позорить. ..............................................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #53 observator 11.09.2013 19:55
Маркиза, не надо демагогии! Дома строят для ЛЮДЕЙ, и услуги - ЛЮДЯМ оказывают: какие бы они ни были. А если начальник ЖЭКа сплаляет на строительство дачи чинуши из ОДА стройматериалы, предназначенные для ремонта жилфонда - не строители за то в ответе, а эти ворюги. И училка виновата не тогда, когда пытается чему-то научить мажорного дебила, а когда ставит ему незаслуженную оценку. Хотя, если папаша недоросля за это в классе мебель поменяет - и за то её осуждать нечего. И адвокат, даже защищающий убийцу - лишь помогает суду и прокурорам вместе найти истину - виновен ли подсудимый и какого наказания заслуживает. Конечно ,если это адвокат, а не тв*рь позорная ,которая суёт взятку такой же тв*ри в мантии за незаконное решение суда. Точно так же и пиарщик ,помогающий политику внятно сформулировать плюсы своей программы и донести их до целевой аудитории - заслуживает уважения, если делает это умело. А вот брехло дешёвое, рисующее нам ангела с в*ра и б*ндита - заслуживает лишь презрения.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #52 Татьяна 11.09.2013 18:49
Блистательнейши е вы наши обитатели сего террариума друзей,ну хватит яд распылять.Профессиональне йшие вы наши!Кто вам не дает стать пресс-секретарем, замом , пупом?! Наработайте такой послужной список,как у Крапивы и вперед! А то, как по стене других размазывать, так все горазды. А как до работы, то выбрать не из кого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #51 Дід Свирид 11.09.2013 18:21
Цитую маркиза:
Цитую Медійник:
як медійник можу сказати, що прес-служба при Крапиві працює непрофесійно Нажаль, за часів О*д*рича інформація у ЗМІ надходила набагато якісниша. Зараз, що за змістом, що за стилистикою -повне фуфло. Про піар взгалі казати нічого, бо його у Білоусова взагалі немає.



Як для медійника - у вас забагато помилок навіть у цих кількох реченнях:)

У вас, Маркиза, і одному реченні помилок не менше