реклама Делікат

Депутат Черкаської міськради від «Батьківщини» Микола Булатецький, який знову має намір спробувати свої сили на виборах до парламенту по округу №194, негативно ставиться до наміру депутата міськради Олександра Радуцького також балотуватися.

Микола Булатецький вважає, що всі кандидати, які йтимуть на вибори, будуть сателітами провладного кандидата, тобіж тушками. Про це депутата повідомив учора на прес-конференції.

– Він мені каже: «Микола Іванович, я з вами. Але піду, щоб Жуковська (суперник Булатецького по округу – ред.) не пройшла». Та я скажу, що найперше Жуковська не пройде, коли мені буде менше таких помічників, як Радуцький тощо. А тут ще Кармазін може намалюватися… – зазначив Микола Булатецький. – От днями я дивився «бойовий листок», що поширив Радуцький. Так і сяк гортав. Він – директор комунального підприємства «Дирекція парків». Це людина зі скромною зарплатою. І раптом в кожен двір розкидає листівки. Це дивує.

реклама

Коментарі  

 
+3 #11 Семьон 11.09.2013 13:45
Ніяк Микола Іванович до тями не прийде після "врадіївської ходи-дурки" та дня народження... он і досі.. збентежений... :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 ирина 11.09.2013 09:47
а почему не у Жу??...или вы считаете,что Мыкола и Радик имеют один и тот же электрорат??и почему Жу...проплачивает? она ,в отличии от Бу... хотябы детские площадки устанавливает,с уботники делает,а ваш Мыкола только в Каневе( и не только) с девками зажымается,да в манхетанах денрики "святкует"
Цитую Очерет:
Жу.. проплачує, а Саша забирає голоси у Булатецького.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 ирина 11.09.2013 07:37
ох уж эти клоуны!!! жу..бу..ра..как в смешариках прям!!! и ослу понятну что выбор надо ставить между Булатецким( кстати,что он сделал для города от момента последних выборов то,а ...??) и Жуковской! вот,и все. а то все остальные-полная мешура!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 observator 11.09.2013 06:44
Не понял и...тский заголовок. И хде тут Булатейкий засмущалси? И не понял ПРокуратуру. А Радуцкому лучше бы служебными обязанностями заняться. А то вон возле 17 школы деревья падают - а оно всё про выборы размышляет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 своя 10.09.2013 19:54
миколо а ти коли др праздновал то всю пшеницу вложил?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Антон 10.09.2013 18:58
Радуцький давно працює на Жуковську, чого не зрозуміло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Вышинский 10.09.2013 18:53
Кармазин - неплохой вариант. Умнее Булатецкого и не так связан с олигархами как Жуковская. За Радуцкого стоило бы промолчать :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Гонта 10.09.2013 18:13
Жодного голосу у Булатецького ця шпана не відбере. Хіба пробачать йому українці глумління над світлою пам'яттю В.М.Чорновола. 3бере голоси євреїв-соціалістів от і все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #3 Ле Бурже 10.09.2013 16:40
Поддерживаю решение Радуцкого! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Очерет 10.09.2013 16:36
Жу.. проплачує, а Саша забирає голоси у Булатецького.