Ще вчора без гарячого водопостачання в Черкасах було 30 будинків. Натомість сьогодні – 45. Про невтішну тенденцію на вранішній нараді в міськвиконкомі сказав в. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов.

Причиною збільшення кількості будинків без гарячого водопостачання є пориви тепломереж. Зокрема, КП «Черкаситеплокомуненерго» за час проведення гідравлічних випробувань виявило 180 поривів на тепломережах, тоді як КП «Черкаська ТЕЦ» – 80.


– На жаль, пориви трапляється. Але департаментом була визначена правильна стратегія. Ми йдемо на заміну труб, тому багато будинків сьогодні без гарячої води в мікрорайоні 30-річчя Перемоги, 6, 8, 1, на вулиці Смілянській тощо, – зазначив Віктор Федорович.

Також він дав доручення директорові департаменту житлово-комунального комплексу Андрію Наумчуку проаналізувати параметри гарячого водопостачання.

– Зараз є багато скарг від жителів міста. Аналізуйте. Є дані оперативної служби. І пишіть листа до Черкаської ТЕЦ. Я боюся, що це «економія» з їхнього боку на жителях міста. Кожен день люди дзвонять, обурюються через низькі параметри. Ми не будемо робити вигляд, що нічого не відбувається, – пообіцяв Білоусов.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #9 Пионэр 11.09.2013 11:44
Шановные паны коммунисты, вы же тоже когда начинали с пионэров, смилуйтесь и шой то сделайте с улицей Пионэрской. Там уже танком не проедешь, и скоро разрушится теплотрасса отремонтированн я год назад. Ямы на дороге по полтора два метра
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Виктор 11.09.2013 06:30
У черкаських багатоповерхівк ах вимкнули ліфти

http://ntn.ua/uk/news/criminal/2013/09/11/11552
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Віра 10.09.2013 22:37
Сьогодні 12 вересня відключили воду на " Луначарці". Спочатку вілключили, а потім "від руки" написані об"яви розвісили по району """В звязку з проведенням капітального ремонту тепломережі у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання до 15 жовтня Просимо вибачення за тимчасові незручності.Адміністрація КП "Черкаситеплоком уненерго" тел.55-13-34""" Запитання до "ВЛАДИ міста" та адміністрації КП. Чому ви про капремонт не думали в травні і чим ви думали, коли затіяли ремонт тепломережі в вересні, МІЖСЕЗОННЯ,коли середньодобова тем.повітря +15,+18 . І якщо буде відсутнє гаряче водопостачання 33 дні,то це зовсім НЕ ТИМЧАСОВО. За останні 5 днів різко підвищилась захворюваність серед дітей - ОРЗ. Ми дочекались "ПАКРАЩЕННЯ", від якого страждають ДІТИ-Майбутнє України та люди похилого віку. ДЯКУЄМО ВАМ ЗА СЮРПРИЗИ!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Містянка 10.09.2013 21:54
Цитую Очерет:
Одарича на п*лю!!!

При чому тут Одарич? При ньому в нас вода була майже весь рік. Тільки на тиждень-два влітку вимикали на випробування. А з цим і***том Білоусовим і його посіпаками треба, мабуть, запасатися обігрівачами на зиму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Вышинский 10.09.2013 21:37
Пусть Белоусов принесёт каждому бойлер
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Горгона 10.09.2013 19:32
уже й луначарка без гарячої води. що буде зимової пори в місті?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #3 Очерет 10.09.2013 17:39
Одарича на п*лю!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 незнайка 10.09.2013 17:06
Нащот лимитов на газ беспокоюсь