11 вересня активісти Смілянської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та представники громади пікетували Смілянську міськраду. Люди виступили проти бездіяльности влади щодо проблеми вивезення сміття. Про це інформує прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода".

Як наголосили пікетувальники, упродовж довшого часу комунальні підприємства не вивозять сміття з прибудинкових територій у місті.

Сміття під міськрадою. Сміла

Сміття під міськрадою. Сміла


Захід відбувся під гаслами: "Сміла – не смітник" та "Чисте довкілля – здорова нація". Пікетувальники зазначають, що їм набридло кволе реагування та відписки місцевих можновладців на неодноразові звернення мешканців міста та депутата від ВО "Свобода" у Смілянській міській раді Володимира Салова щодо того, що впродовж майже року з прибудинкових територій міста по декілька тижнів поспіль не вивозять побутове сміття на звалище. Така бездіяльність призводить до критичного накопичення відходів та до погіршення екологічного, а також санітарно-епідемічного стану у місті. Тому сміляни вирішили поділитися неприбраним сміттям із депутатами міської ради і міським головою та поскладали його на сходах адміністрації.

"Місто перетворюється на смітник. Коли близько двох місяців тому ми підняли цю тему, з декількох смітників відходи швиденько прибрали, але й по тому. Мабуть, вирішили, що того вистачить. Та люди не збираються жити на звалищі. Ми передали міському голові звернення, підписане всіма учасниками акції та будемо уважно слідкувати за діями влади щодо наведення порядку в місті", – заявив очільник Смілянської "Свободи" Володимир Салов.

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 СМІЛЯНИН 12.09.2013 20:13
мер-БРЕХУН,коваленк о-ХАБАРНИК,некоз-ЛЕДАЩО оце і є "видатне" керовніцтво славної СМІЛИ, ГЕТЬ))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Loki 12.09.2013 13:03
Вообще то я такое черкащанам предлагал, но смеляне их опередили. Не спите жители славного города! А то замёрзнете!! Смелянам зачот, пустить их в трц любава и всем 90% скидки на покупки от в.о. бюргермайстера черкасс! А иначе и ему ту же презентацию устроить под горкомом его родной партии!!!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Не горюй... 12.09.2013 12:39
Не кипишуйте скоро мера вінесут к мешкам...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Ведмідь 12.09.2013 12:10
А правда що в мера м. Сміла освіта 8 класів, тобто неповна середня?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 ирина 12.09.2013 11:26
только мера?? люстрация нужна 100%%%%
Цитую Золотоверхий:
А це вже дзвіночок, що мера треба міняти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 незнайка 12.09.2013 11:24
В О Черкасского миського головы без конца кому только и что только не пишет А ТОЛКУ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Іван 12.09.2013 11:21
Что-то малова-то мусора привезкли к горсовету. Надо было завалить ступеньки кучами мусора, чтобы руководители города на себе прочувствовали все благовония отходов, заодно и местных бродячих собак собрали бы под своими стенами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Золотоверхий 12.09.2013 11:12
А це вже дзвіночок, що мера треба міняти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100