реклама Делікат

реклама

 У новоствореному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту, який очолила регіоналка Ольга Сисоєва, звітують, які функції покладені на керівника.


– Рішення про утворення управління прийнято депутатами на останній сесії міської ради, – розповідає начальник управління Ольга Сисоєва, – Це логічне рішення. Адже віднедавна в Україні створено Міністерство молоді та спорту. Його керівництво звернулося листом до Президента із проханням утворити подібні управління на місцях.

До складу управління входять два відділи – сім’ї та молоді і фізичної культури та спорту. Підрозділ координує діяльність Служби у справах дітей, Багатопрофільного молодіжного центру, Центру соціальних служб сім'ї та молоді, Палацу молоді, восьми дитячо-юнацьких спортивних шкіл, Центрального стадіону, Палацу спорту «Будівельник» та фізкультурно-оздоровчого комплексу.

Основними завданнями управління є забезпечення реалізації на території Черкас державної та міської політики з питань сім’ї, молоді та спорту. Спеціалісти здійснюють виконання програм і заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту сім’ї, дітей та молоді, розвитку фізичної культури та спорту, рівних прав і можливостей для участі жінок та чоловіків у політичному, економічному та культурному житті, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Окрему увагу приділяють координації діяльності закладів у сферах сім’ї, молоді та спорту, що підпорядковані департаменту освіти та гуманітарної політики, сприяють їх матеріально-технічному та фінансовому забезпеченню.

Також, за словами начальника управління Ольги Сисоєвої, спеціалісти сприятимуть діяльності дитячих, молодіжних, спортивних та інших громадських організацій, залучатимуть їх до розв’язання проблем сімей, дітей та молоді.

– Належну увагу ми приділятимемо організації і проведенню фізкультурно-спортивних заходів серед різних верств населення, залучатимемо їх до занять фізичною культурою та спортом, у різних акціях, заходах та волонтерській роботі, – наголошує Ольга Валеріївна, – Ми поновимо роботу молодіжної ради, створеної міськвиконкомом, створимо ресурсну базу робочих місць для молоді, виборюватимемо молодіжні гранти.

реклама

Коментарі  

 
-1 #19 Виктор 16.09.2013 09:12
Цитую федор принципиальный:
Носятся с ней,как дурни с писанной торбой позорище,ни опыта в работе,ни профессионализм а,ну что оно может,развалить до нее созданное.

Сам хочешь с ней поноситься? Что же ты власть то новую позоришь, она ж твоя. Ты же кипятком писал от радости, когда комунисты с регионалами к власти пришли. ))))))))))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 тарасенко 15.09.2013 22:08
Цитую Виктор:
[quote name="Уго Чавес"]
Точно, на все 100! Ах Оленька, интересно, а куда она пойдет когда пан меля от нее отвернется?

Кто такой Меля?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Тролейбус 15.09.2013 18:11
Цитую Петрушка:
.... я не кажу, що про це взагалі не треба писати. але хочеться більш якісних текстів

Ось і займіться цим самі, напишіть якісний текст і висосіть, можна з пальця, "якісну" аналітику про аокращення "благосостоянія" народа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 федор принципиальный 15.09.2013 17:39
Носятся с ней,как дурни с писанной торбой позорище,ни опыта в работе,ни профессионализм а,ну что оно может,развалить до нее созданное.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Loki-strike 14.09.2013 16:05
Ув. Прочерк - Вам еще не надоело писать ежедневно одно и то же. Это уже далеко не НОВОСТЬ!!!! Уважайте себя!!
Вы только даёте повод всякой ш*** Черкасской гавкать из будки. По-другому,ув. комментаторы, назвать Вас не могу(ссылаясь на Ваше творчество).
Уважайте себя, а то будете, как Вы там пишите, играть на флейте до конца Вашей жалкой жизни!!)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Е.М. 14.09.2013 02:41
Пожалуйста, кто-нибудь, объясните мне - ну, никак не могу понять - почему в одной структуре объединяют семью, молодёжь и спорт? Ладно бы, семью и молодёжь (хотя и в не молодых семьях достаточно проблем, порой, существует). Но спорт - он что, только для молодых и семейных? А не молодым и не семейным физкультура и спорт не нужны? А молодым и семейным только спорт нужен? А, например, культура не нужна? По-моему, физическая культура и спорт должны быть совершенно отдельной структурной единицей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 незнайка 13.09.2013 15:48
Петруша Черкасский пединститут еще аналитиков не готовит И слава богу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Петрушка 13.09.2013 15:20
Цитую observator:
Цитую Петрушка:
набридли вже ці новини про Сисоєву

Тебе новости надоели? А людям - казнокрадство надоело! Не нравится - не читай и жуй покращення молча!


шановний, ви чого репетуєте? от що зміниться від ваших істерик? просто написали б уже якись толковий матеріал - аналітику про те яким чином створюють нові управління, яка необхідність була в ньому. Хочеться якихось коментарів експертів, бажано незалежних. а не оцих недолугих псевдосенсацій. варять воду з Сисоєвою, ніби на ній клином світ зійшовся. не вона одна отримала своє робоче місце по чиїсь протекції. я не кажу, що про це взагалі не треба писати. але хочеться більш якісних текстів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #11 observator 13.09.2013 14:52
Главный вопрос - какие дополнительные затраты понёс городской бюджет из-за создания этой кормушки для талантливой флейтистки? На медицину, блин - денех в бюджете НЕТ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 observator 13.09.2013 14:50
Цитую Петрушка:
набридли вже ці новини про Сисоєву

Тебе новости надоели? А людям - казнокрадство надоело! Не нравится - не читай и жуй покращення молча!