Із сьогоднішнього дня управління сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики МВК очолює депутатка Черкаської міської ради від Партії регіонів Ольга Сисоєва. Про це стало відомо «Прочерку» з власних джерел у міськвиконкомі.

Як відомо, до цього Ольга Сисоєва виконувала обов’язки директора філармонії.

Як вже інформував «Прочерк», нове управління сім’ї, молоді та спорту було створено в межах департаменту освіти та гуманітарної політики 25 червня під час ухвалення змін до структури МВК.

реклама

Коментарі  

 
-2 #49 Черкащанин 01.09.2013 01:12
observater, не успела девченка в самостоятельную жизнь вступить, как такие как ты возложили вдруг на себя "великих" функцию определения кого породить, а кого убить. Не слишком ли высоко замахнулся умник. Ты сперва свои все скелеты со шкафа достань, а там уж посмотрим насколько ТЫ достоен уважения.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #48 Черкащанин 01.09.2013 01:05
Цитую observator:
Цитую Черкащанин:
Цитую Віктор:
Цитую Черкащанин:
Молодец Оля! Желаю Вам утереть всем нос с их недружелюбными комментариями и добиться в жизни больших результатов, хотя не делайте это ради них. Для всех никогда хорошим не будешь. Пусть захлебнутся в своих собственных слюнях зависти и злости. Удачи Вам и вдохновения.

А мені її просто жалко.Був би її батьком,виходив би на двір тільки вночі, щоб сосіди не тикали пальцем.

Вот в этом-то и ваша проблема Виктор. За своих детей нужно стоять горой и быть опорой в жизни несмотря ни на что. Мне кажется что отец за свою дочь должен кому угодно хребет переламать.

Хреново ты в школе Тараса Бульбу читал, умник! Али Букварь вместе с совестью скурил?

observator а у тебя собственного серого вещества не хватает, чтобы самостоятельно какие-то решения в жизни принимать. Черпаешь мудрость только лишь от созданных тобой книжных кумиров?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #47 артистка 31.08.2013 18:50
-Не учите меня жить! - подумала Сысоева
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #46 Черкаси 31.08.2013 11:59
...пропихнули...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #45 Грубiянка 31.08.2013 11:02
Менi от цiкаво:якi функцii департаменту,а якi управлiння?зрозумiло,що створена ще одна бюрократична ланка,тiльки щоб працевлаштувати сисоеву директором.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #44 Слідкую 31.08.2013 01:18
Під таких як Сисоєва навіть упоавління створюють, бо вже не знають яку ж посаду їй дати! Цікаво, чим вона їх заслуговує! Згадується пісня " не *********** а подарили* :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #43 observator 31.08.2013 00:35
Цитую Черкащанин:
Цитую Віктор:
Цитую Черкащанин:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #42 11 30.08.2013 20:30
читайте на сайте мерии там есть например Распоряжение одаырыча выдать премию себе и кудрявцеву в размере оклада
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #41 Черкащанин 30.08.2013 19:12
Цитую Віктор:
Цитую Черкащанин:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #40 Волошка 30.08.2013 17:16
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Волошка:
Цитую Оксана Колісник:
Чудовий приклад для молоді! Правда ж, пані депутат обласної ради? Яка наполегливість у розбудові кар'єри! Який творчий підхід до вибору засобів досягнення цілей! Так і війнуло комсомолом гатунку 80-років минулого століття...

А хто депутат обласної ради? Сисоєва ж, ніби, в міській раді? Чи я чогось не знаю?
Колеги, та людина, о якої я звертаюся, зрозуміє :) Це не Сисоєва.

Загадково якось все...