8 черкаських пілотів на Кубку України з водно-моторного спорту здобули 4 золоті та 3 срібні медалі, пише «Черкаський спорт».

Дві юнацькі нагороди оформили сестри Каріна та Анастасія Лисянко. Для дев'ятирічної Каріни цьогорічний Кубок став першим серйозним випробуванням: дівчина менше року займається водномоторним спортом. Сестра Кіріни – чемпіонка світу з водномоторного спорту Анастасія Лисянко – на Кубку України посіла друге місце. Дівчина зізнається: пожертвувала золотом заради сестри.

На фото – Анастасія Лисянко

У загальному заліку перше місце на Кубку України посіла команда з Черкас, друге вибороли дніпропетровці, третє – пілоти з Одеси. Кубок України – це останні змаганнями в цьому сезоні з водномоторного спорту. Офіційне закриття водномоторного сезону відбудеться 12-13 жовтня у Черкасах.