реклама Делікат

реклама

Депутат Черкаської міської ради Сергій Ткаченко вніс до бюджету розвитку міста пропозицію висадити на «митницькому» спуску по вулиці Леніна троянди й встановити ліхтарі.

Відтак – незабаром до ліхтарів, уже встановлених на спуску раніше депутатом за власні кошти, додадуться 10 паркових ліхтарів вуличного освітлення, інформують у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

Проект освітлення спуску вже зроблено. Для його втілення у життя потрібно 100 тисяч гривень.

Крім того, з ініціативи Сергія Ткаченка, який прагне перетворити «митницький» спуск по вулиці Леніна на одну із родзинок міста, у жовтні його буде оздоблено декоративними кущами і деревами.

Також там планується висадити відразу 300 кущів троянд.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #10 Уго Чавес 15.09.2013 20:12
говорить что будет не надо ! надо брать и делать, сажать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Олександр 15.09.2013 19:33
вул Г.Дніпра від Смирнова до Жужоми вночі схожа на сільське захолустя, один єдиний ліхтар біля автостоянки , а Гагаріна й так освітлена як Бульвар Шевченка. У нас вовки виють уночі, дайте світло на Г.Дніпра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Тролейбус 15.09.2013 18:25
Цитую незнайка:
Фуникулер всесезонный и всепогодный там нужнее на мой взгляд

І фунікулер, і ще одне колесо огляду, і метро, ескалатор, та і троянд побільше треба, кущів так з 300 тис. Ткаченко з Радуцьким вже садять-садять ті кущі, пиляють-пиляють те бабло, а бюджет все не "іссякае". А за троянди ви не турбуйтесь, їх ці кадри самі і викопають і знову посадять за додаткову плату. Коли вже буде навпаки?.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 естет 15.09.2013 12:43
Подивіться на схили Черкас з боку Митниці навесні або восени. Це десятки тонн різнокольоровог о пластику та ін. сміття, продукти життєдіяльності гинделиків, готелів, дуже-супєрмаркєтів та просто інтєлігентних мешканців. Один узвіз ім. тов.Лєніна в трояндах з ароматом хашлами з відомого гинделя не врятують. Але, це позитив, з чогось треба починати. Після перейменування села Помийники у село Вікторівку Маньківського району, там стало значно чистіше. Може і Лєнін в трояндах збуджуватиме черкащан до чистоти??? :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 незнайка 15.09.2013 08:49
Фуникулер всесезонный и всепогодный там нужнее на мой взгляд
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Крук 15.09.2013 06:14
Правильно.
А коли там порве каналізацію (що цілком вірогідно, зважаючи на навантаження колектора багатоповерхівк ами) троянди будуть пахнути, ховаючи неприємний запах, а ліхтарі світити, щоб було куди не вступив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Витя 14.09.2013 22:51
Не, ларёк Лысаков - самая главная изюминка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Анжела 14.09.2013 22:33
Якби ще кіоски біля спуску прибрали, взагалі б краса вийшла! А так купа кіосків внизу спуску паскудить весь вид спуску, і троянди з ліхтарями тут не дуже допоможуть, адже їх закриватимуть ці кіоски.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 ирина 14.09.2013 21:55
все как всегда!! рисуют "зебры".а потом кладут асфальт....или тепломагистраль ремонтируют,пос ле усладки асфальта....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Митниця 14.09.2013 21:06
Ту "родзинку" аби до толку довести,щоб люди взимку через слизькі сходи ноги-руки не ламали.
Цікаво,хто ті троянди та кущі там доглядатиме і охоронятиме?Чи як зазвичай-аби розпиляти бюджетне бабло,а там хоч трава не рости?