реклама Делікат

Вищий адміністративний Суд України може позбавити мандатів ще трьох депутатів Верховної Ради. Про це «Вістям» стало відомо від власних джерел в парламенті.

«Наскільки мені відомо, вже передані документи до суду по Льву Мірімському (позафракційний), Віталію Чудновському (позафракційний) і Віктору Тимошенко (позафракційний)», - підкреслило джерело.

Усі ці прохання поступають від екс-нардепа Юрія Кармазіна, який вже через суди позбавив повноважень народних депутатів Сергія Власенко, Павла Балогу, Андрія Веревського, Олександра Домбровського і Ігоря Маркова.

За словами політолога Володимира Фесенко, вирішення судів про позбавлення депутатів мандатів покликані перекроїти роботу парламенту, що діє, – багато депутатів, особливо мажоритарщики, поводитимуться обережніше: «Адже практично на кожного з них є гачок». Експерт прогнозує, що в зоні ризику тепер можуть виявитися Олег Царьов і Вадим Колесніченко.

Нагадаємо, що Віктор Тимошенко пройшов до парламенту від округу №198 з центром у Смілі.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #9 МАРГО 24.09.2013 10:46
Дешевый предвыборный пиар! Кармазин взялся за Тимошенка!Где сядет, там и слезет! А в Чигирине Кармазин из-за наезда на Тимоху еще и потеряет голоса....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 дайденег 23.09.2013 19:05
Ура!!!!!!!!!!! Теперь и мое ВИДЕО пригодится. Теперь продам дорого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Люда 23.09.2013 16:45
Брєд сивого козла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 выборець 23.09.2013 16:44
Цитую Олійка:
А чому б Кармазіну не спробувати Литвина викинути із крісла...



За Литвина йому щось відразу одірвуть.Страшно. От Кармазін - справжнє обличчя української опозиції. Шельма бородата. Хлопчик за викликом. Ганьба
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Олійка 23.09.2013 16:23
А чому б Кармазіну не спробувати Литвина викинути із крісла...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 patalogoanatom 23.09.2013 16:23
Хороша новина.Знаю,що багато людей, кого "кинув" Тимошенко через Корнієнка з радістю поділяться незаперечними фактами підкупу та інших порушень. Сьогодні ж почну створювати фан-клуб.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 партизан 23.09.2013 16:20
Цитую Добровольський:
Хай краще Антошу Яценка кидонить, я туда піду балотуватися на той округ



Та нє апазиционер Кармазін же на рыгов работает. Антошка для них свой, а Тимоха - вроде сам по себе