реклама Делікат

Міський голова Черкас у відставці Сергій Одарич запевняє: ніколи не докладав і не докладатиме ніяких зусиль для того, «щоб не сипалася його команда». Про це він заявив на вчорашній прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів.

– Якщо чашка розбита, то її клей – не клей, а все одно вона трісне. Якщо є люди, які потрапили в команду випадково, в яких особисті інтереси суперечать інтересам команди, то краще розійтися якомога раніше. Ми розвиваємося, з кожним роком виходимо на все вищі щаблі відповідальності, перед нами стоять все важливіші проекти, які ми маємо реалізовувати, тому краще випадкових людей втратити зараз, ніж через два роки, – переконаний Сергій Одарич.

Він додав, що з кожним роком вихід з команди «вільних демократів» буде «все болючішим».

– Якщо говорити про цілісність нашої команди, то з тих, з ким прийшли в міську раду, ми втратили лише Стадника (депутат міської ради від ПВД, який голосував за відставку Одарича, – ред.) та Олю Швець. Все! Я вважаю, що це невеликі у відсотках втрати. Уявіть собі, що завтра не стало Сергія Борисовича Тулуба. Скільки хвилин протримаються «регіони» в міській раді після цього і скільки їх потім залишиться укупі? Тому я до цього спокійно ставлюся. Усі інші люди, які відійшли, – це ті, хто прийшли після виборів, які не були в команді. Ну, долучилися. Як прийшли, так і пішли… – прокоментував Сергій Олегович.

реклама

Коментарі  

 
+3 #28 вільний демократ 25.09.2013 09:29
Рано чи пізно,але "Батьківщина" відколеться від більшості в міській раді-особливо після звільнення Юлі,бо бути у владі і називатись опозицією-звичайно абсурд.Тоді дві сили утримуватимуть більшість -ПРнів і "Черкащани".Однозначно підтягування депутатів у ці сили є логічними діями- тому розмови про Олю Швець - ніяка не дивина.За плітками- на останній узгоджувальній раді кадрові питання обговорювались.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 Вільний 24.09.2013 19:13
Скількт там та Швець випадково ходила з Одаричем і в вогонь і в воду, сім чи вісім років? і за імпічмент відмовилась голосувать, а добавила б один свій голос і де б зараз був Одарич, все не випадково
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 Патріот 24.09.2013 17:50
Цитую вільний демократ:
Кажуть,що "випадкова Швець" скоро вступить в "черкащани" за посаду директора департамнту організаційного забезпечення, Маліщук не депутат і більшості не цікава.

То й Слава Богу, хай працює! Якщо Одаричу людина не потрібна, вона що повинна вмерти? Але посада мілкувата як для Олі, вона і містом могла б керувать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 гав-гав 24.09.2013 17:31
Цитую Європєєц по убєжденію:
А давайте там городскоє озеро заф*гачим, а Сергій і Андрій будуть там цими... гондольєрами.Це так романтично!


Можно Бородоя поставить над озером писающим мальчиком. Или Серого Одарича. В очках... Памятник бесхозяйственно сти так сказать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #24 гав-гав 24.09.2013 17:09
Цитую Іvан:
Витя! Михалыч!!! У тебя, что, очередное, сезонное обострение ши......нии, на фоне осенней погоды, началось? Ну не вернётся, уже, Одарич к власти, НЕ ВЕРНЁТСЯ!!! Прими это как неизбежное!!! Иначе, дальше, будешь комментировать в больничной палате "ш*вы", а не на "Прочерке"!!! :)))



Ну пусть не вернется. А яму за драмтеатром кто закопает? Бородай или Белоусов?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 федор принципиальный 24.09.2013 17:01
Цитую Мирослава:
Одарич залишиться в памяті людей, як мер, який зробив для міста найбільшее. І щоб не говорили, як не гнали на нього, при ньому хоч капремонти доріг проводилися, ліфти не стояли, парки відроджувалися, фестивалі проводилися. А зараз поний застой

Какой бред!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 вільний демократ 24.09.2013 16:42
Кажуть,що "випадкова Швець" скоро вступить в "черкащани" за посаду директора департамнту організаційного забезпечення, Маліщук не депутат і більшості не цікава.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Європєєц по убєжденію 24.09.2013 13:56
А давайте там городскоє озеро заф*гачим, а Сергій і Андрій будуть там цими... гондольєрами.Це так романтично!


За яму за Драмтеатром хтось має відповісти!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Stoerf 24.09.2013 13:47
Цитую Іvан:
Цитирую Виктор: "Сравнивая мэров Черкасс, Олейника, Волошина и Одарича - то Одарич лучший однозначно. Сейчас народ черкасский разберется кто есть кто в мэрии, посмотрит на этих так сказать "слуг народа" и на выборах мэра популярность Одарича будет зашкаливать, помяните мое слово!"

Витя! Михалыч!!! У тебя, что, очередное, сезонное обострение ши......нии, на фоне осенней погоды, началось? Ну не вернётся, уже, Одарич к власти, НЕ ВЕРНЁТСЯ!!! Прими это как неизбежное!!! Иначе, дальше, будешь комментировать в больничной палате "ш*вы", а не на "Прочерке"!!! :)))


Не чіпайте Міхалича. Він нормальний мужик, просто відробляє свою зарплату, треба ж людині за шось жити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Іvан 24.09.2013 13:13
Цитирую Виктор: "Сравнивая мэров Черкасс, Олейника, Волошина и Одарича - то Одарич лучший однозначно. Сейчас народ черкасский разберется кто есть кто в мэрии, посмотрит на этих так сказать "слуг народа" и на выборах мэра популярность Одарича будет зашкаливать, помяните мое слово!"

Витя! Михалыч!!! У тебя, что, очередное, сезонное обострение ши......нии, на фоне осенней погоды, началось? Ну не вернётся, уже, Одарич к власти, НЕ ВЕРНЁТСЯ!!! Прими это как неизбежное!!! Иначе, дальше, будешь комментировать в больничной палате "ш*вы", а не на "Прочерке"!!! :)))