реклама Делікат

Депутат Черкаської міської ради Валерій Воротник сьогодні під час сесії попросив прозвітувати, скільки коштує утримання кабінету міського голови, яке вже кілька місяців пустує.

– Туди не ступає нога депутата. Кабінет стоїть зачиненим. Я розумію, що для декого цей кабінет – це святе місце, але для мене це – майно громади міста, – зазначив Валерій Леонідович.

Він запропонував там проводити наради або ж засідання виконавчого комітету. До звернення Воротника втрутився в. о. міського голови Віктор Білоусов.

– Святе місце пустим не буває. Після судового розгляду будуть призначені вибори, обраний міський голова, який і займе цей кабінет, – запевнив Віктор Федорович.

Дивіться також ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
-1 #21 Лин 25.09.2013 22:57
Полностью поддерживаю Алину! Хоть один умный комментарий!Поч ему должен простаивать кабинет в ожидании не понятно чего. Пусть бы и занимали его кому нужен.Одарич,скорее всего,не вернется в свое кресло, Ему на Темпе хорошо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #20 Аліна 25.09.2013 15:24
Цитую Проблема:
Алина, а в каком законе это написано? Давайте вы поедете например на заработки, а я прийду к вам и буду там жить. А что? Я думаю так можно. По крайней мере я так думаю.

Ви з Одеси, що питанням на питання відповідаєте? Кабінет - таке саме приміщення, яке використовуєтьс я за своїм призначенням для діяльності та цілей установи, підприємства, організації. Почитаейте КЗпП та інше трудове законодавство. А для порівняння ситуації та для прикладу задумайтеся на цим: коли Одарич незаконно звільняв працівників мерії, то кабінети звільнених працівників зразу надавали у користування іншим працівникам, і ніхто не чекав роками, поки суди вирішать справу цих працівників про поновлення. А коли суди поновлювали людей на роботі, то Одарич давав їм якусь занедбану коптерку або навість стіл в бенкетному залі як робоче місце.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 СЕЛЯНИН 25.09.2013 12:54
Свербить Воротнику в ..... Хотив комунистичних грошей отримувать в КАБИНЕТИ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 РосСиянин 25.09.2013 12:25
Цитую Филологическийф илолог:
Цитую Росиянин:
Прошу пояснить, "муляет" это, что его тошнит?

Хоть вы и росиянин только с одной "с", поясню: муляет - доставляет неприятные ощущения. выносит моцк или натирает проме*жность - это уже без разницы.

Ну и слава богу. А то я , грешным делом, думал, что товарищп тошнит :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Проблема 24.09.2013 15:33
Цитую Крук:
Що там думати, першим ділом здати в оренду...років так на 49 ... по 2 грн. за квадрат...... Мамализі, у нього ж все-таки день народження.
Оце було б діло, а так не дають керівнику "МІА Черкаси" зосередитись на основній роботі.

На какой????????????? Воротник сидит и пиарит свой сайт, причем за деньги наши с вами. Я думаю прокуратура разберется скоро.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Проблема 24.09.2013 15:30
Цитую Аліна:
Все правильно Воротнік сказав. Яким законом передбачено, щоб кабінетом міського голови ніхто не користувався поки екс-мер судиться? В цьому кабінеті має право працювати в.о. міського голови, тобто в даному випадку Білоусов або інша особа, яка виконує обов"язки міського голови.


Алина, а в каком законе это написано? Давайте вы поедете например на заработки, а я прийду к вам и буду там жить. А что? Я думаю так можно. По крайней мере я так думаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Филологическийфилолог 24.09.2013 15:19
Цитую Росиянин:
Прошу пояснить, "муляет" это, что его тошнит?

Хоть вы и росиянин только с одной "с", поясню: муляет - доставляет неприятные ощущения. выносит моцк или натирает проме*жность - это уже без разницы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Крук 24.09.2013 14:49
Що там думати, першим ділом здати в оренду...років так на 49 ... по 2 грн. за квадрат...... Мамализі, у нього ж все-таки день народження.
Оце було б діло, а так не дають керівнику "МІА Черкаси" зосередитись на основній роботі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Росиянин 24.09.2013 14:30
Прошу пояснить, "муляет" это, что его тошнит?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 незнайка 24.09.2013 14:22
Смотрю на фото этих умных у которых из 500 человек в штате не хватает ума в такую погоду подать немного тепла в детские учреждения Когда ж эту бильшисть чорт заберет всех вместе с ихним керивныком? Ждут что много детей попростужаются чтобы потом прилагая героические усилия успешно излечивать? Ну гоп-компания подобралась